• FOTO: Uz Džilindžera erotisko filmu atnāk visi. To gribēja redzēt pat Margarita Vilcāne!

  Slavenības
  Marta Kalniņa
  1. decembris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Dž. Dž. Džilindžers un Margarita Vilcāne filmas pirmizrādē.
  Foto: Kaspars Krafts
  Dž. Dž. Džilindžers un Margarita Vilcāne filmas pirmizrādē.
  Ceturtdienas vakarā slavenības pulcējās kinoteātrī, lai nosvinētu pirmās latviešu erotiskās drāmas – režisora Dž. Dž. Džilindžera filmas «Ekstāze» – pirmizrādi.

  Dzirkstošā un kaislīgā atmosfērā nosvinēta Dž. Dž. Džilindžera filmas «Ekstāze» iznākšana uz lielā ekrāna. Viesu vidū bija daudz slavenu ļaužu ne tikai no aktieru aprindām. Interese par Džilidžera veikumu bija patiesi liela, un uz pirmizrādi ieradās pat estrādes leģenda Margarita Vilcāne, kura citkārt izvairās no publisku pasākumu apmeklēšanas galvaspilsētā.

  Erotiskās drāmas «Ekstāze» pirmizrādes ballīte

  «Ekstāze» ir erotiskā drāma, par kuru pats režisors žurnālam «Privātā Dzīve» paziņoja: «Vīriešu un sieviešu attiecības ir vienīgais, kas mani mākslā interesē.» Filma uzņemta pēc erotisko bestselleru autores Karīnas Gleitneres (agrāk – Račko) romāna «Ekstāze» motīviem un stāsta par attiecībām, kurās iestājusies rutīna. Galvenajās lomās ir  horeogrāfe, topošā režisore un aktrise, mācītāja Krista Kalniņa meita Linda Kalniņa un Valmieras Drāmas teātra aktieris Eduards Johansons. Kalniņas varones Efejas vīru spēlē aktieris Rihards Lepers. Erotiskā drāma stāsta par fotogrāfes Efejas laulību, kas ir uz sabrukšanas robežas. Viņa iepazīstas ar gleznotāju Eliasu, kura darbnīca ir blakus Efejas fotostudijai. Sākas kaislības, kas pāraug drāmā.

  Filma kinoteātros skatāma jau no 1. decembra.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē