• Džilindžers izstāsta, kāpēc vairs neapmeklē «Spēlmaņu nakti»

  Slavenības
  Gita Vīksne
  Marta Kalniņa
  29. novembris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Dž. Dž. Džilindžers.
  Foto: Mārtiņš Purviņš
  Dž. Dž. Džilindžers.
  Arī šogad daudzi «Spēlmaņu nakts» skatītāji pamanīja, ka skatītāju zālē nebija režisora Dž. Dž. DŽilindzera. Vai tiešām sens aizvainojums neļauj viņam papriecāties par kolēģu veiksmēm?

  Šogad «Spēlmaņu naktī» Dž. Dž. Džilindžeram no skatuves pateicās gada labākā aktrise Dārta Daneviča. Pasākuma laikā uz lielā ekrāna tika demonstrēts arī izteiksmīgs, vēsturisks kadrs, kurā Džilindžers pats reiz saņēma balvu. Taču režisora zālē nebija… «Mani neinteresē «Spēlmaņu nakts». Jau 15 gadu.

  Teātris nav sports, kurā ir jāsalīdzinās,» žurnālam «Privātā Dzīve» paziņoja Džilindžers.

  Kopš viņš 2019. gadā ar skandālu pameta Dailes teātri, šādos pasākumos vairs nav manīts. Vaicāts, kad pēdējo reizi bijis uz kādu Dailes teātra izrādi, režisors atbildēja: «Pirms trim gadiem.»

  Džilindžeram tagad ir citas prioritātes, viņš debitē kino lauciņā. Šonedēļ pirmizrādi piedzīvos viņa pirmā filma – erotiskā drāma «Ekstāze». Būs arī seriāls. «Pirms 20 gadiem biju uztaisījis īsfilmu, taču te pirmajā filmēšanas dienā es biju nenormāli pārmīzies. Man bija nepieciešamas piecas dienas, lai apjaustu, kā viss notiek kinopasaulē. Uzdevu visiem ļoti stulbus jautājumus, uz kuriem man arī godprātīgi un ar nelielu smaidu atbildēja. Atšķirība starp teātri un kino ir milzīga. Teātrī mēģinot es jebkuru epizodi varu vēl un vēl pilnveidot, savukārt kino man katrai epizodei ir atvēlētas divas stundas. Vienā brīdī ir jāuzņemas atbildība un jāpasaka: «Stop, šis ir nofilmēts.» Un pēc tam tas tā arī paliks,» pauda Džilindžers.

  Par savu debiju kinorežisora ampluā viņš sacīja: «Trakoti ārprātīgs piedzīvojums. Piekritu, daudz nedomājot, jo tēma vīriešu un sieviešu attiecības ir vienīgais, kas mani mākslā interesē.»

  Interviju ar Dž. Dž. Džilindžeru lasi žurnālā «Privātā Dzīve»!

  • Parādniekam piedzimis astotais bērns
  • Bijušā Satversmes tiesas priekšsēdētāja Aivara Endziņa pēdējās dienas
  • Aktierim Kasparam Zvīgulim mājās izceļas ugunsgrēks. Fosforu sajauc ar dzintaru
  • Režisors Dž.Dž.Džilindžers atklāti par seksu un sievietēm
  Privātā Dzīve nr48/2023

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē