• Mazajiem dārzniekiem. Iznākusi koša grāmata par telpaugu kopšanu bērniem

  Bērnu literatūra
  Estere Jansone
  11. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes attēls
  Izdevniecībā «Baltais Valis» klajā nākusi čehu autoru Magdas Gargulakovas un Ļenkas Čitlovas praktiskā bilžu grāmata «Arī man ir savs telpaugs» ar Hannas Abo ilustrācijām.

  Grāmata Arī man ir savs telpaugs būs praktisks palīgs mazajiem dārzniekiem vai pamudinās iekustināt savus «zaļos pirkstiņus» tos, kuriem augu pasaule vēl ir sveša. Mazie un lielie lasītāji atradīs praktiskus padomus, kā kopt augus visu cauru gadu, kā rīkoties, kad augs saslimis, kā atpazīt populārākos telpaugus un pasargāt tos no dažādām augu likstām. Grāmatas lappuses papildina skaistas ilustrācijas un viegli saprotamas info grafikas, kas ļaus izprast augu kopšanas nianses pat pašiem jaunākajiem lasītājiem.

  Soli pa solītim ar košo ilustrāciju un asprātīgo skaidrojumu palīdzību lasītājs varēs apgūt augu kopšanas zinības un kļūt par īstu puķkopi. Grāmata «uzrunā» pašus bērnus ieskatīties aizraujošajā telpaugu pasaulē un aicina iesaistīties šajā aizraujošajā nodarbē arī vecākus, kā arī uzticēt bērniem rūpes par augiem.

  Magda Gargulakova un Ļenka Čitlova ir daudzu bērniem domātu izglītojošu grāmatu autores no Čehijas, savukārt Hanna Abo ir ilustratore no Lielbritānijas, kas šobrīd dzīvo strādā Lisabonā, Portugālē.

  Grāmatu Arī man ir savs telpaugs no čehu valodas tulkojusi Aiga Veckalne, grāmatas zinātniskā redaktore ir Latvijas Universitātes Botāniskā dārza Tropu un subtropu augu laboratorijas vadītāja Ingūna Gudrupa.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē