• «Twitter» piektdien sāks masveida darbinieku atlaišanu

  Atlaišana
  Ziņu aģentūra LETA
  4. novembris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Wikimedia
  Sociālais tīkls «Twitter» ir paziņojis, ka piektdien sāks savu darbinieku atlaišanu, jaunajam īpašniekam Īlonam Maskam ar strauju rīcību mēģinot padarīt šo uzņēmumu par finansiāli drošu.

  Piektdien sākoties darba dienai pēc Kalifornijas laika, «Twitter» darbinieki saņems e-pasta vēstuli ar ziņu par savu turpmāko likteni, liecina ziņu aģentūras AFP rīcībā nonākusi šī uzņēmuma e-pasta vēstule.

  Tajā nebija minēts skaits, bet laikraksti «Washington Post» un «New York Times» ziņoja, ka tiks atlaisti apmēram puse no «Twitter» 7500 darbiniekiem.

  «Twitter» personāls gatavojās šādām sliktām ziņām, kopš Masks pagājušajā nedēļā pabeidza «Twitter» iegādes darījumu 44 miljardu ASV dolāru vērtībā un atlaida uzņēmuma vadītājus un direktoru padomi. 

  Ceturtdien nosūtītā e-pasta vēstulē darbinieki saņēma norādījumu doties mājās un piektdien neierasties darbā.

  «Cenšoties nostādīt «Twitter» uz veselīga ceļa, mēs iziesim caur grūto procesu samazināt mūsu globālo darbaspēku," bija teikts šajā e-vēstulē.

  «Mēs atzīstam, ka tas skars vairākas personas, kas devušas vērtīgu ieguldījumu «Twitter», bet šī rīcība, diemžēl, ir nepieciešama, lai nodrošinātu uzņēmuma panākumus virzībā uz priekšu.»

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē