• Baisa sakritība. Jansones vīrs atklāj, kādu grāmatu viņa lasīja pirms pazušanas

  Aktuāli
  Santa.lv
  Santa.lv
  24. novembris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: "X", Canva
  Anna Jansone pirms savas pazušanas lasījusi zviedru rakstnieces Annas Jansones kriminālromānu «Pazudusī meita».

   Jansones vīrs Juris Evertovskis sociālajā vietnē «X» (Twitter) publicējis ziņu, kurā vēsta par to, kādu grāmatu pirms pazušanas lasījusi Anna. Sakritība ir pārsteidzoša. Viņa lasījusi zviedru rakstnieces ar tādu pašu vārdu - Annas Jansone -  kriminālromānu «Pazudusī meita».

  «Klau, kāds ir izlasījis šo grāmatu? Vari pakomentēt, vai būtu vērts man tagad veltīt laiku un izlasīt mūsu lietas sakarā? Vai šeit varētu būt kādas idejas, ko cilvēks atkārtotu?» pie saviem sekotājiem ar jautājumu vēršas Annas vīrs Juris.

  Grāmatas anotācija. 

  Jau piecus gadus izmeklētājs Kristofers Barks nerod mieru. Viņš  piedzīvojis vecāku ļaunāko murgu – viņa meita Vēra, kas plānoja precēties, savā vecmeitu ballītē pazūd bez vēsts. Pastāv aizdomas, ka meita ir noslīkusi, taču Barks negrib tam ticēt. Viņš dienas pavada, klaiņojot gar ezeru un meklējot pavedienus, taču, kad pazūd vēl viena sieviete, Barkam kļūst skaidrs, ka ļaunums nekur nav zudis. Un tad kaimiņos ievācas Denīse, kas ir tik ļoti līdzīga abām pazudušajām, ka rodas bažas, vai arī viņu nepiemeklēs tāds pats liktenis.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē