• Jaunās ārlietu ministres Bražes selfijs saceļ sašutuma vētru

  Politika
  Estere Jansone
  20. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Twitter/Baiba Braže
  Piektdien, 19. aprīlī, ārlietu ministres amatā apstiprināja diplomāti Baibu Braži. Vēlēdamās dalīties priekā ar saviem sekotājiem, Braže publiskojusi pašfoto, kas gan netika godam novērtēts.

  Braže iepriekš bija Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstniece. Vēl pirms tam viņa bijusi NATO ģenerālsekretāra vietniece publiskās diplomātijas jautājumos, kā arī Latvijas vēstniece Lielbritānijā, Indonēzijā un Nīderlandē. Piektdien viņa tika pie Latvijas ārlietu ministres amata.

  Bražes publiskotais selfijs ar visu Ārlietu ministrijas komandu gan drīzāk sadusmojies sociālo tīklu lietotājus. Ļaudis neslēpj sašutumu un neizpratni par lielo ministrijas komandu. Vieni brīnās kādēļ Ārlietu ministrijā nepieciešami tik daudz darbinieki? Turklāt šiem speciālistiem notiekti esot labas algas no valsts budžeta. Daudziem šķiet, ka tik liels komanda esot tīrā izšķērdība. 

  «Viņu tur ir līdz horizontam! Es sākumā padomāju, ka mītiņš krastmalā!»

  raksta reklāmists Ēriks Stendzinieks. «Mērogam. Attēlā redzama mazākā daļā no mazietekmīgas ministrijas «aparāta». Par to cik bagāta valsts mēs patiesībā esam, ja varam šo atļauties uzturēt un vēl labi pabarot,» raksta cits sociālā tīkla «X» lietotājs.

  Ieraksta autors atminējies vēl neseno uzņēmuma «Preiļu Siers» vadītāja Jāzepa Šņepsta skandālu, kurā viņš redzams kopā ar nošautu degunradzi. Viņš skaidro, ka gan Bražes, gan Šņepsta publicētajām fotogrāfijām kopīgs ir tas, ka publicētājs-autors nesaprot – publika redzēs pavisam kaut ko citu, nekā pats iedomājas parādīt. «To sauktu par sociālo mediju neprasmi vai empātijas trūkumu,» saka diskusijas dalībnieks.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē