• VIDEO: Policists izglābj no Salu tilta Daugavā ielēkušu vīrieti

  Sabiedrība
  Ziņu aģentūra LETA
  7. jūlijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Pagājušajā nedēļā pašvaldības policists izglābis no Salu tilta Daugavā ielēkušu vīrieti, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības policija.

  28.jūnija vakarā policijas glābējs saņēma informāciju no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbiniekiem par kādu vīrieti, kurš gatavojas lēkt Daugavā no Salu tilta.

  Apsekojot Mazās Daugavas ūdenstilpi pie Salu tilta, glābējs neatrada nevienu personu pie tilta vai ūdenī, tādēļ nekavējoties devās uz Daugavu, kur pamanīja kuteri ar cilvēkiem, kuri iepriekš pametuši ūdenī esošai personai glābšanas riņķi, kuru cietušais vīrietis brīžiem satvēra un atlaida.

  Glābējs, tuvojoties ūdenī esošai personai, pamanīja, ka vīrietis atlaidis glābšanas riņķi un lēnām iet zem ūdens. Reaģējot uz situāciju, darbinieks saķēra vīrieti aiz kājas un ievilka to laivā. Cietušais vīrietis bija pie samaņas.

  Slīkstošā persona steidzīgi nogādāta krastā un nodota mediķu brigādei, lai apskatītu cietošo vīrieti un sniegtu palīdzību. 

  Salīdzinājumā ar pērno gadu, šajā gadā izglābto slīkstošo personu skaits ir ievērojami pieaudzis. Pagājušajā gadā izglābtas piecas slīkstošas personas Rīgas peldvietās, taču šogad no 1. janvāra līdz 5. jūlijam izglābtas desmit slīkstošas personas. 

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē