• Vai mājdzīvnieki uzsūc negatīvo enerģiju?

  Ezoterika
  Zane Piļka- Karaļeviča
  25. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Aleksey Boyko / Shutterstock
  Par mājdzīvnieku pozitīvo enerģētisko ietekmi uz cilvēku ir rakstīts ļoti daudz. Vai suņi un kaķi spēj sajust un uzsūkt cilvēku negatīvo enerģiju?
  • Daudzi cilvēki pamanījuši, ka kaķis nāk cilvēkam palīgā, kad viņam ir slikti. Viņš noņem negatīvo enerģiju un atdod organismam spēju pilnvērtīgi strādāt. Kad negatīvā enerģija ir noņemta un kaķis jūtas piepildīts, viņš pieceļas un aiziet. Kaķis ir vienīgais no zīdītājiem, kura enerģētiskā sistēma tikai tad strādā normāli, kad ir iespēja aizķert negatīvās vibrācijas. Tāpēc nemēģini aizturēt kaķi, kad viņš pēkšņi pieceļas un ir gatavs no tevis aiziet. Tas nozīmē vien to, ka viņš ir saņēmis vajadzīgo negatīvās enerģijas dozu un vairāk viņam šobrīd tik un tā nepaņemt.
  • Kaķi jūt, kad viņu saimnieks jūtas slikti. Viņi uzsūc sevī negatīvo enerģiju. Taču nevajag uztraukties, ka kaķim no tā kļūs sliktāk, jo negatīvās vibrācijas, tieši otrādi, labvēlīgi ietekmē viņa enerģētisko sistēmu. Tāpat eksistē teorija, ka kaķi bieži vien guļ uz kādas slimas cilvēka ķermeņa vietas vai orgāna, tādējādi stimulējot to ātrāku izveseļošanos un dodot signālus saimniekam par to, ka viņam vērts pievērst uzmanību šīs ķermeņa daļas veselības stāvoklim. 
  • Suni ļoti bieži kalpo kā savdabīgi zibensnovedēji. Viņi uzsūc sevī visu negatīvo enerģiju, vēl pirms tā paspējusi aiziet līdz saimniekiem. Suns aizsargā saimnieku enerģētiskajā ziņā. Jebkuras negatīvās emocijas, kas vērstas pret saimnieku – skaudību, dusmas, lāstus –, četrkājainie sargi it kā aprij. Tajā pašā laikā, lai arī suņu pretošanās spējas pret bioenerģētiskajiem dubļiem ir visai augstas, viņu veselības stāvoklis var kalpot kā ģimenes labklājības indikators – ja tavs suns nepārtraukti slimo, aizdomājies, vai tavā ģimenē viss ir kārtībā? Veterinārā prakse rāda, ka nereti dzīvniekiem tiek konstatētas tās pašas slimības, kas viņu saimniekiem.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē