• Puzikovs un Miglāne sadziedājušies. Viņi to paziņo tieši Valentīndienā

  Valentīndiena
  Estere Jansone
  14. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes attēls
  Par dziedošo policistu dēvētais Nikolajs Puzikovs un influencere un dziedātāja Adriana Miglāne Valentīndienā aicina dalīties mīlestībā vienam ar otru.

   Dziedošais policists Puzikovs un influencere Adiana Miglāne pārsteiguši daudzus. Viņi iedziedājuši mīlas duetu. Klasisko popmūzikas balādi «Kad es mīlēšu tevi» sarakstījis dziesmu autors un dziedātājs Denijs Grieze, kurš ar Nikolaju sadarbojies jau iepriekš. «Sadarbība ar Nikolaju pie dziesmas ieraksta bija ļoti viegla un plūstoša. Šķiet, ka sapratāmies fantastiski. Dziedāt duetā vienmēr ir izaicinājums, jo tas prasa labu saskaņu ar partneri. Manuprāt, mums izdevās,» atklāj Adriana Miglāne. Savukāt Puzikovs neslēpj, ka jau sen gribējis sadziedāties ar pievilcīgo dziedātāju. «Kopdarbs ar Adrianu bija ilgi lolots pasākums, kuru jau sen biju vēlējies īstenot.

  Ar viņu esmu pazīstams krietni pirms viņa sāka uzstāties uz lielās skatuves.

  Lai radītu atbilstošu dziesmu, man palīgā nāca Denijs, kurš uzrakstīja vēl vienu skaistu mīlas balādi. Domāju, ka klausītāji novērtēs. Īpaši jau februārī, kad svinam Valentīndienu,» stāsta dziedošais policists Nikolajs Puzikovs. Runā, ka gan Adrianas, gan Nikolaja sirdis šobrīd esot brīvas. Kas zina, kā tas izvērtīsies nākotnē! 

  Dziesmu producējis Juris Ludžinieks jeb ArtifexLV. Ierakstu miksējis un pēcapstrādi paveicis Gints Stankevičs. Ierakstu izdod «Izdevniecība MicRec».

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē