• Sākusies pieteikšanās balvām «Latvijas Goda ģimene 2023» un «Mūsu vecvecāki – Latvijas lepnums»

  Sabiedrība
  Santa.lv
  Santa.lv
  27. marts, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Pexels
  Arī šogad 1. maijā turpināsies pērn visā Latvijā aizsākta brīnišķīga tradīcija – Daudzbērnu ģimeņu dienas svinības, kurās publiski godinās un suminās ģimenes, kuras audzina vai jau dzīvē palaidušas trīs un vairāk bērnus.

  Viena no svinību daļām būs balvas «Latvijas Goda ģimene 2023» pasniegšana. Tāpēc, ja pazīsti kādu daudzbērnu ģimeni, kuras apgādībā ir vismaz trīs bērni un kura, tavuprāt, ir izcils piemērs tam, kā veiksmīgi sabalansēt darba dzīvi, ģimenes dzīvi un sabiedrisko līdzdalību, neturi sveci zem pūra un piesaki šo ģimeni nominācijai «Latvijas Goda ģimene 2023». Tāpat izsludināts arī konkurss skolēniem – «Mūsu vecvecāki – Latvijas lepnums» –, kurā tie aicināti ar saistošu stāstu vai kolāžu pieteikt vecvecākus, kuri izaudzinājuši vismaz trīs bērnus.

  Nominētās ģimenes vērtēs Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienības sastāvā esošo astoņu daudzbērnu ģimeņu biedrību vadītāji. Laureātu ģimenes un arī pieteicēji 1. maijā tiks aicināti uz svinībām un apbalvošanu Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Abu konkursu laureāti dāvanā saņems brīvbiļetes uz XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku koncertiem un arī citu atbalstītāju balvas, tostarp nominācijas «Mūsu vecvecāki – Latvijas lepnums» trīs interesantāko pieteikumu autori balvās saņems ieejas kartes «Līvu akvaparkā» vai Piedzīvojumu parkos «Tarzāns».

  Pieteikumus abiem konkursiem var sūtīt līdz 2023. gada 12. aprīlim. Noteikumus un pieteikuma anketas meklē šeit:

  «Latvijas Goda ģimene 2023»

  «Mūsu vecvecāki – Latvijas lepnums»

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē