• Koncertzāle «Lielais dzintars» izsludina konkursu uz mākslinieciskā vadītāja amatu

  Kultūra
  Ziņu aģentūra LETA
  29. marts, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Koncertzāle "Lielais Dzintars"
  Foto: No publicitātes materiāliem
  Koncertzāle "Lielais Dzintars"
  Liepājas koncertzāle SIA «Lielais dzintars» izsludinājusi konkursu uz mākslinieciskā vadītāja amatu, aģentūru LETA informēja koncertzāles sabiedrisko attiecību speciāliste Anita Lazdeniece.

  Mākslinieciskā vadītāja amats ir vakants pēc tam, kad pagājušajā nedēļā domes deputāti «Lielais dzintars» māksliniecisko vadītāju Baibu Bartkeviču apstiprināja par nodibinājuma «Liepāja 2027» valdes locekli mākslinieciskajos jautājumos.

  «Lielais dzintars» mākslinieciskā vadītāja galvenie amata pienākumi iekļauj Liepājas koncertzāles «Lielais dzintars» mākslinieciskās vīzijas un mākslinieciskā pasākuma plāna izveidi, tā izpildi un uzraudzību. Pretendenti aicināti pieteikt savu kandidatūru līdz 2023.gada 6.aprīlim.

  «Lielais dzintars» valdes priekšsēdētājs Timurs Tomsons uzsver, ka šis amats koncertzālei ir ļoti svarīgs. Nākamajos piecos gados Liepāja svinēs pilsētas 400-gadi un «Lielā dzintara» desmit gadu jubileju, bet 2027.gadā koncertzāle būs viens no svarīgākajiem centriem Eiropas Kultūras galvaspilsētas kontekstā. Šie ir nopietni izaicinājumi ar atbilstošas kvalitātes saturu klausītājiem no Liepājas, Latvijas un arī ārzemju viesiem. «Tāpēc meklējam savā komandā pieredzējušu mūzikas nozares profesionāli dažādu žanru māksliniecisko programmu izstrādē un producēšanā dažādām mērķauditorijām,» skaidro Tomsons.

  Galvenie darba pienākumi ir, sadarbojoties ar Liepājas koncertzāles «Lielais dzintars» rezidentiem, Latvijas un ārzemju mūziķiem, māksliniekiem, savlaicīgi veidot žanriski un saturiski dažādu Liepājas koncertzāles «Lielais dzintars» māksliniecisko saturu, tā koncepciju un dizainu dažādām mērķauditorijām.

  Tāpat darba pienākumos ietilpst «Lielais dzintars» rīkoto pasākumu producēšana un unikāla oriģinālsatura, balstoties uz augstiem mākslinieciskās kvalitātes standartiem, veidošana, kā arī virkne citu pienākumu.

  Pretendentiem jāiesniedz motivēts pieteikums un CV ar norādi «Mākslinieciskais vadītājs/-a», sūtot uz e-pasta adresi «[email protected]». Ar konkursa nolikumu, prasībām pretendentiem un pieteikšanās kārtību var iepazīties koncertzāles mājaslapā.

  SIA «Lielais dzintars» mākslinieciskā vadītāja vai vadītājs atlases un novērtēšanas process sastāvēs no divām kārtām, saskaņā ar SIA «Lielais dzintars» mākslinieciskā vadītāja amata pretendentu atlases nolikumu.

  Kā liecina «Firmas.lv» informācija, SIA «Lielais dzintars» apgrozījums 2021.gadā bija 172 367 eiro, peļņa – 46 021 eiro. Finanšu rādītāji par 2022.gadu vēl nav publiskoti.

  «Lielais dzintars» pieder Liepājas pašvaldībai, un tā pamatkapitāls ir 307 478 eiro.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē