• Darbu sāk Centrālās laboratorijas mobilais Covid-19 testu nodošanas punkts

  Sabiedrība
  Santa.lv
  Santa.lv
  1. februāris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Šonedēļ darbu sāk Centrālās laboratorijas mobilais testu nodošanas punkts – pacientus tajā pieņems tikai pēc iepriekšēja pieraksta, un šis jauninājums nodrošinās procesa mobilitāti Latvijas pašvaldībās. Mobilais analīžu nodošanas punkts izveidots, ņemot vērā iedzīvotāju straujo saslimšanu ar Covid-19 un līdz ar to paaugstināto pieprasījumu attiecīgu analīžu veikšanai šī vīrusa noteikšanai.

  «Esam gandarīti, ka esam  savlaicīgi aprīkojuši mobilo Covid paraugu nodošanas punktu un, strauji pieaugot saslimstībai, varam sniegt pakalpojumu tuvāk iedzīvotāju dzīvesvietai. Šonedēļ mobilais analīžu nodošanas punkts sāk pirmos reisus uz Jūrmalu un iedzīvotājus aicinām pierakstīties, zvanot pa tālruni 8330, izmantojot www.laboratorija.lv e-pierakstu , vai rakstot uz  e-pastu [email protected] un [email protected] ,» informē Stella Lapiņa, Centrālās laboratorijas valdes priekšsēdētāja.           

  Centrālās laboratorijas personāls šonedēļ vispirms dosies pie Jūrmalas iedzīvotājiem, lai šajā pašvaldībā ar mobilā analīžu nodošanas punkta palīdzību nodrošinātu pieejamāku paraugu pieņemšanu. Jāatzīmē, ka pašreiz šādi iespējams nodot tikai valsts apmaksātas koronavīrusa SARS-CoV-2 PĶR analīzes.

  Centrālā laboratorijas mobilais analīžu nodošanas punkts Jūrmalā atradīsies Kauguros – Skolas ielā 44.

  Centrālās laboratorijas mobilā analīžu nodošanas punkta darba laiks ir no pulksten 10.00 – 20.00, tā darba grafiks pa dienām ir mainīgs.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē