• Atklāj iemeslu, kādēļ Navaļnijam bijis jāmirst tieši tagad

  Aleksejs Navaļnijs
  Estere Jansone
  26. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Instagram/Navalny
  Gaismā nācis iespējamais iemesls, kura dēļ Krievijas opozicionāram Aleksejam Navaļnijam vajadzēja pazust no politiskās scēnas.

  Alekseja Navaļnija sabiedrotie atklājuši faktu, kura dēļ, visticamāk, Krievijas vadonis Vladimirs Putins noorganizējis opozicionāra slepkavību. To viņš darījis, lai izjauktu cietumnieku apmaiņu starp Krieviju un Vāciju, ziņo portāls «The Guardian».

  Opozīcijas līdera sabiedrotā Marija Pevčiha medijiem sacīja, ka Navaļniju un vēl divus ASV pilsoņus plānoja apmainītu pret Vadimu Krasikovu, Krievijas drošības izlūkdienesta algotu slepkavu. Krasikovs patlaban Vācijā izcieš mūža ieslodzījumu par Berlīnē veiktu nāvējošu uzbrukumu bijušajam čečenu seperātistam. Ja apmaiņa būtu veiksmīgi notikusi, Navaļnijs nonāktu Vācijā, kur viņu atbrīvotu no ieslodzījuma. Vienošanās par cietumnieku apmaiņu jau bija teju noslēgta – 15. februārī Navaļnija sabiedrotie saņēma apstiprinājuma vēstuli, ka drīzumā tā notiks. 16. februārī  Aleksejs Navaļnijs mira…

  Pevčina pauž, ka Putins devis rīkojumu noslepkavot Navaļniju,  jo viņš nespēja pieļaut domu, ka opozicionārs nonāktu uz brīvām kājām. Sarunas par cietumnieku apmaiņu ilgst jau kopš brīža, kad Krievija iebruka Ukrainā.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē