• Slaidinošs grims mājas apstākļos. Mīnus 5 kilogrami un gadi!

  Skaistums un mode
  Santa.lv
  Santa.lv
  26. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: No publicitātes materiāliem
  Nav noslēpums, ka labs grims spēj paveikt brīnumu lietas. Šoreiz par to, kā pašai izveidot meikapu, kas seju dara vizuāli slaidāku un jaunāku. Seko mūsu padomiem!

  Kas nepieciešams?

  • tonālais krēms,

  • mitrais konsīlers,

  • grima sūklītis jeb sponžs (vēlams, bet nav obligāti),

  • pūderis,

  • vidēja lieluma grima ota,

  • konturējamā sausā palete (parasti tirgo pa 2 vai pa 3 toņiem, der arī ar vienu toni),

  • vaigu sārtums,

    • grima fiksators (vēlams, bet nav obligāti).

  Pirms sāc, nenāktu par sliktu seju vispirms nedaudz pamasēt ar augšupejošām kustībām. Arī pēc tam, gan klājot tonālo krēmu, gan konturējot seju, visas kustības notiek virzienā uz augšu.

  Atceries!

  Gaišais konsīlers izgaismo un izceļ, tumšais – padziļina un vizuāli samazina.

  Sākam!

  1. Tonālo krēmu vienmērīgi uzklāj uz sejas, neaizmirstot iestrādāt krunciņās un iespējami tuvu pie matu līnijas. Tas var būt arī BB vai CC krēms – tie būs vieglāki, tāpēc piemēroti lietošanai ikdienā.

  2. Ar krēmveida konsīleru uzliec punktiņus pieres viducī, zem acīm, zoda vidū un vissvarīgākajā vietā – pusaplītī ap lūpu kaktiņiem. (Konsīleru var aizstāt ar divus toņus gaišāku tonālo krēmu, tomēr konsīlers ir efektīvāks, jo tā sastāvā ir atstarojošās daļiņas.) Iestrādā visu ādā ar augšupejošām kustībam. Vari izmantot otu, sūklīti vai pirkstu galus.

  3. Nofiksē visu ar neitrāla toņa birstošo pūderi, lai pēc tam vieglāk darboties ar sauso konturēšanu. Lai nevajadzētu pirkt atsevišķu otu konturēšanai, var izmantot esošo, to stingri saspiežot.

  4. Tālāk seko visatbildīgākā daļa – atrast pareizo vietu konturēšanas līnijai; tā nedrīkst būt ne par augstu, ne par zemu. Orientierim var izmantot divas otas (vai, piemēram, divus kokteiļu salmiņus). Vienai līnijai jāiet vertikāli no mutes kaktiņa virzienā uz aci, otrai – no auss gliemežnīcas augšējā punkta uz vertikālo līniju. Konturēšana jāveic zem slīpās līnijas, klājot toni ar otu aušupejošām kustībām deniņu virzienā. Ar šo pašu konturējamo toni vieglām kustībām nedaudz ietonējam deniņus, acu plakstiņus, deguna sāna malas un zoda līniju.

  5. Lai grimu padarītu vieglāku, to var papildināt ar vaigu sārtumu. To klāj apļveida kustībām. Labs veids, kā atrast vietu, kur jāklāj sārtums – uzsmaidīt; smaidot rodas vaiga apaļums. Tagad vēl atliek uzklāt lūpu spīdumu vai lūpu krāsu, arī skropstu tušu – un tavs ideālais grims ir gatavs!

  Visu nostiprinām ar fiksatoru. Tas palīdz novērst sausuma efektu un nedaudz retušē kļūdas, ja tādas ir pieļautas.

  Aplūko rezultātu!

  Zini! Seju padara jaunāku visi siltie koraļļu toņa vaigu sārtumi, tāpēc uzmanies ar vēsajiem rozā toņiem.

   

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē