• Kas īsti noticis ar Keitu Midltoni? Viljams pēkšņi maina plānus, karaliene asarās…

  Karaliskā ģimene
  Estere Jansone
  29. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Velsas princese Keita Midltone sabiedrībā nav redzēta jau kopš Ziemassvētkiem. Nupat princis Viljams pēdējā brīdī atteicās ierasties uz svarīgu piemiņas dievkalpojumu. Britu sabiedrībā sākušās runas, ka tas siastīts ar princeses veselības stāvoklis.

  Keitai Midltonei 17. janvārī bija plānota vēdera dobuma operācija. Kensingtonas pils oficiālie pārstāvji ziņoja, ka 42 gadus vecā Velsas princese pie karaliskajiem pienākumiem nespēs atgriezties līdz pat Lieldienām. Arī princis Viljams tolaik vēstīja, ka paņems pauzi no darbiem, lai varētu vairāk pievērsties ģimenei un būt kopā ar sievu viņas atveseļošanās procesā. Pa šo laiku karalisko ģimeni piemeklēja arī citas liktas. Karalim Čārlzam III diagnosticēja onkoloģisku slimību, kuras dēļ viņš uz laiku nebija spējīgs pildīt karaliskos pienākumus. Tāpēc šīs funkcijas tomēr pārņēma princis Viljams. 

  Karalis Čārlzs III jau vairākkārt izgājis sabiedrībā, bet no Keitas nav ne miņas. Kopš viņas operācijas pagājis vairāk nekā mēnesis, un arī nekādu ziņu par princeses veselības stāvokli nav. Turklāt šonedēļ Viljams personīgu iemeslu dēļ pēdējā brīdī atteicās ierasties kādā svarīgā pasākumā. Tā bija Grieķijas karaļa Konstantīna II piemiņas mise. Pērn mirušais grieķu augstmanis bija prinča Viljama krustēvs, un šāda pēkšņa prinča plānu maiņa daudzus darījusi nemierīgus. Britu mediji pamanīja, ka karaliene Kamilla mises laikā nespēja valdīt asaras, un diez vai tas bijis pērn mirušā radinieka dēļ. Viņu nomācis kas cits.

  Bulvārpresē jau izskanējušas runas, ka Velsas princeses atgūšanās pēc operācijas rit ne tik sekmīgi, kā cerēts. Iespējams, pat esot draudi viņas dzīvībai. Oficiālie avoti gan cenšas šīs baumas kliedēt. Tie pauž, ka princeses atveseļošanās noritot pēc plāna, kā arī noliedz, ka viņai būtu onkoloģiska vai kāda cita nopietna saslimšana. Kensingtonas pils pārstāvji arī nolieguši arī kādas spāņu žurnālistes apgalvojumus, ka princese esot komā. Pils ziņotāji šādas tenkas nosaukuši par «pilnīgām muļķībām» un «absurdu». Keita Midltone šobrīd atgūstoties Adelaidas kotedžā.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē