• Ģirts Jakovļevs mēnesi pavadījis slimnīcā: Pagaidām vēl nekas nav labi

  Slavenības
  25. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Picture Agency
  Liepājnieki gaidīja parādāmies uz skatuves Ģirtu Jakovļevu, taču koncerta organizatoriem nācās meklēt aktierim aizvietotāju…

  Liepājnieki Mātes dienā koncertzālē Lielais dzintars ar koncertprogrammu Vācietis. Ziedonis. Jakovļevs gaidīja uz skatuves Latvijas Nacionālā teātra leģendāro aktieri Ģirtu Jakovļevu. Tomēr neilgi pirms koncerta tā rīkotāji paziņoja, ka neparedzētu apstākļu dēļ viņa vietā klausītājus priecēs aktieris Gundars Āboliņš. Jakovļevam bija paredzēta uzstāšanās arī 19. maija koncertā Latgales vēstniecībā Gors. Skatītāji satraukušies, kas noticis ar iemīļoto aktieri. Žurnāls Privātā Dzīve sazinājās ar Ģirta Jakovļeva meitu Latvijas Televīzijas Kultūras ziņu vadītāju Lieni Jakovļevu, kura paskaidroja:

  «Tētis nevarēja ierasties veselības problēmu dēļ.» 

  Tautā iemīļotais aktieris bija nonācis slimnīcā, kur pavadījis mēnesi. Pagājušajā nedēļā žurnāls Kas Jauns sazinājās ar Ģirtu Jakovļevu, un viņš aizvien nejūtas labi. «Pagaidām jau vēl nekas nav labi. Viss ir nelabi!

  Neesmu vēl ticis pie dzīvības absolūti nemaz,» sacīja Jakovļevs.

  Aktierim bijušas lielas sāpes, jo centrālais nervs bijis iespiests starp mugurkaula skriemeļiem. Slimnīcā veiktas blokādes, un drīzumā kļūšot labāk. 

   

   

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē