Santa.lv
  • FOTO: Ekspremjers Gailis par miljoniem pārdevis savu slaveno Lieldienu salu. Tas prasīja 8 gadus!

  • SAGLABĀ RAKSTU
    06.01.2026
  • Edgars Orlovs
    Foto: Picture Agency
    Kādreizējais premjers Māris Gailis gada nogalē beidzot notirgojis īpašumu Kaltenē. «Tuvākajiem varēju lielākas dāvanas nopirkt,» par vērienīgo darījumu teic Gailis.

    Uzņēmējs Māris Gailis sievas arhitektes Zaigas Gailes projektēto un paša celto māju jūras krastā pārdošanā izlika pirms mazliet vairāk nekā astoņiem gadiem. Tolaik tā bija novērtēta par astoņiem miljoniem eiro, bet jau tad Gailis sacīja, ka par tik lielu summu īpašumu neizdosies pārdot. Sākumā Gailis cenu nesauca, bet jau vēlākajos gados par mazliet vairāk nekā hektāru plašo īpašumu, uz kura uzcelta 514,2 kvadrātmetrus liela divstāvu māja, viņš prasīja 4,2 miljonus eiro.

    Mājā ir piecas guļamistabas, piecas darbistabas, dzīvojamā halle ar virtuvi un atpūtas zona, kā arī garāža divām automašīnām.

    Teritorijā ir arī privātā jahtu piestātne un pat helikoptera nolaišanās laukums.

    Gaiļu ģimenes būvētā māja Kaltenē

    Tagad ekspremjers žurnālam Privātā Dzīve teic, ka Lieldienu sala ir pārdota par 3 000 000 eiro, un par notikušo darījumu var pārliecināties Zemesgrāmatā. «Tā taču bija superīgākā veiksme, ka man bija iespēja visus šos gadus, kamēr īpašumu tirgoju, dzīvot šikākajā Latvijas mājā,» viņš atklāj.

    Taujāts, vai astoņi gadi vienas mājas pārdošanai ir gana labs termiņš, Māris  atzīst: «Ilgi gan tas notika, bet neko darīt – tā bija.

    Acīmredzot īstais un pareizais pircējs vēl nebija nobriedis. Tāda īpašuma pirkšana un pārdošana nekad nav vienkārša.

    Nu beidzot parādījās pircējs, kurš māju novērtēja. Tā ir unikāla būve un unikāla vieta, kurā atrodas.» Ekspremjers spriež, ka Lieldienu sala nonākusi labās rokās. Īpašumu iegādājies uzņēmums Silver Group, kura vienīgais patiesais labuma guvējs ir Alens Baibekovs. «Man izskatījās inteliģenti cilvēki, liekas, tur viss būs kārtībā,» tā Gailis, uzsverot, ka arī viņam tagad viss ir kārtībā – varējis ģimenei lielākas dāvanas Ziemassvētkos sagādāt.

    Kādi ir Māra Gaiļa nākotnes plāni par jaunu brīvdienu māju ģimenei, uzziniet jaunākajā žurnāla Privātā Dzīve numurā!

    • Maestro Pauls: «Ārsti man aizliedza spēlēt»
    • Gailis par miljoniem pārdod savu Lieldienu salu
    • Busela dzīvoklī izcēlies ugunsgrēks, cietusi aktiera kaķene
    • Samantas vīrs Artūrs komentē laulības izjukšanu
    • Visskumjākā gadumija! Mūžībā devušies daudzas slavenības
    • Aktrisei Dreimanei jau pirkstā gredzens: «Mūs kopā saveda Visums»
    Privātā Dzīve nr01/2026

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Receptes

    Vairāk