• «Drusku nāk pinkšķis.» TV žurnāliste Supe pateicas ārstiem un gatavojas operācijai

  Veselība
  Marta Kalniņa
  17. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  TV žurnāliste Inese Supe, kuru daudzi savulaik iepazina kā raidījuma Degpunktā vadītāju, ir atraktīvs, atvērts cilvēks un mīloša māmiņa saviem bērniem. Drosmīga un uzņēmīga sieviete, kurai nācies sastapties ar diagnozi vēzis. Nupat noslēdzies nozīmīgs posms viņas ārstēšanā.

  «Patlaban esmu Stradiņos. Biju domājusi, ka pēdējo ķīmijterapijas procedūru sagaidīšu ļoti priecīgā noskaņojumā. Bet drusku nāk pinkšķis,» šodien sociālajos tīklos raksta Inese Supe. Viņa vairākus mēnešus cīnās ar onkoloģisku saslimšanu un ik pa laikam dalās ar piedzīvoto un pārdzīvoto internetā. Tostarp ir atklāti runājusi un rādījusi, kāds pārbaudījums pacientam ir ķīmijterapija.

  «Te es esmu bijusi 16 reizes uz terapiju un divas reizes uz leikocītu potes spricēšanu. Te ir sajūta, ka esi aprūpēts, mīlēts un svarīgs. Visā šajā nodaļā, kur veic ķīmijterapiju, strādā tikai divas māsiņas, kuras ir gādīgas, laipnas… Cilvēki savā vietā. Te «dzīvo» pati labākā ķīmijas terapeite pasaulē! Te vienmēr ir daudz pacientu… Te es izguļos. Un

  nākamajā piektdienā te mani neviens vairs negaidīs.

  Kā tagad dzīvot tālāk,» pajoko Inese. Šī viņai ir priecīga diena, jo beidzies svarīgs posms Ineses ārstēšanā. Taču viņas lielā cīņa vēl nav gala. «Tagad jāsakrāj spēki operācijai! Blaknes mitēšoties pēc mēneša…» pauž TV žurnāliste.

  Viņa apņēmusies turpināt strādāt savā mīļajā profesijā, «cik blaknes ļauj», taču apzinās, ka pēc operācijas būs vajadzīgs atveseļošanās laiks. Tāpēc Inese būs pateicīga ikvienam, kurš vēlas un var finansiāli atbalstīt žurnālisti šajā viņai svarīgajā un nebūt ne vienkāršajā dzīves posmā. Ineses bankas konts atrodams viņas profilā feisbukā.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē