• «Daudzi bija jau sametušies manam kapakmenim.» Stendzenieks izstāsta, kā atmetis dzeršanu

  Slavenības
  Marta Kalniņa
  Zane Piļka- Karaļeviča
  16. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Ēriks Stendzenieks.
  Foto: Picture Agency
  Ēriks Stendzenieks.
  «Laikam iepriekšējā dzīvē esmu izdarījis kaut ko ļoti labu, jo pēc visa tā, kā esmu mēģinājis krāšņi nomirt, man sen jau vajadzēja labākajā gadījumā sēdēt ūdrītī, bet sliktākajā – būt zem zemes,» saka reklāmists Ēriks Stendzenieks.

  «Tie stāsti, kas dzirdēti par mani, ir nevis nepatiesi, bet gluži otrādi – atspoguļo vienu desmito daļu, kas patiesībā noticis,» atceroties laiku, kad ļāvies atkarībām, intervijā žurnālam Privātā Dzīve atklāti teic reklāmists Ēriks Stendzenieks.

  «Cik reižu es neesmu atvēris acis un domājis – nu kas tie atkal par baltiem griestiem, kurā slimnīcā atkal esmu, no kurienes esmu savākts. Man saka: «Klausies, vispār no Osiriss vakar tevi savāca,

  tu tur gulēji uz grīdas, un visa reklāmas nozare un radošā inteliģence bija apkārt.»

  Mani savulaik pusē no Rīgas kafejnīcām nelaida iekšā,» atklāts ir viņš. «Domāju, ka daudzi bija jau sametušies manam kapakmenim. Industrijā noteikti,» saka Ēriks.

  Stendzeniekam izdevās apstāties un izkārpīties no atkarību bedres. Vaicāts, kā to panācis, viņš sev raksturīgajā maniere saka: «Man neuzspīdēja spožs saulesstars caur baznīcas vitrāžu, pēc kura es garīgi atmodos un sapratu – viss, no šīs dienas ne grama. Un arī ne 12 soļu pro­gramma, kur visi, sadevušies rokās, aizžmiegtām acīm, cits citu uzmundrina: «Turamies, turamies, vēl tikai trīs stundas līdz dienas beigām, iesim gulēt, rīt atkal turēsimies.». Un ne psihoterapeiti. Un ne kouči. Un ne ampulas. Nedzeru nevis tāpēc, ka jāturas, bet tāpēc, ka piegriezās. Vienkārši ar laiku dzēru arvien retāk un retāk. Reizi mēnesī, reizi divos, reizi pusgadā. Pēc biznesa pārdošanas arī bija daudz mazāk, par ko stresot, līdz ar to arī mazāk iemeslu plostot. Tā pamazām tas pasākums beidzās. Nezinu, cik vēl cilvēkiem tik garlaicīgi viss ir noticis, bet tā gadās,» saka viņš.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē