Santa.lv
  • Binnija pastāsta, vai izdevies atrast zagļu nosperto krāšņo velosipēdu

  • SAGLABĀ RAKSTU
    19.01.2026
  • Foto: No izdevniecības «Žurnāls Santa» arhīva
    Pērnā gada nogalē skaistumkopšanas salona īpašniece Binnija Ārberga sociālajos tīklos lūdza līdzcilvēku palīdzību garnadžu iekārotā velosipēda atgūšanā. Vai izdevās atgūt nozagto riteni?

    «Lūdzu jūsu palīdzību pēdu dzīšanā,» pērn novembra sākumā vēstīja skaistuma un sajūtu salona BBbinnija īpašniece Binnija Ārberga.

    1. novembrī no salona pagalma Rīgas centrā nozagts viņas skaistais braucamais. «Tas bija gluži kā ģimenes loceklis,» Privātajai Dzīvei atzīstas Binnija, kura ar balti rozā spēkratu pa Rīgas ielām pārvietojās 19 gadus. 

     

    Riteņa zādzību viņa piedzīvojusi pirmo reizi mūžā. «Mans draugs Igors Linga mani pamudināja ar ziņu par riteņa pazušanu dalīties sociālajos tīklos,» atminas Binnija. Viņa cerējusi – paveiksies tāpat kā mūzikas videoklipu režisoram, kura nozagto riteni šādi izdevās atgūt.

    «Diemžēl mans ritenis tā arī netika atrasts,»

    atklāj skaistumkopšanas salona īpašniece. 

    «Man vairs nesāp sirds par zaudēto riteni. Ja kādam tas bija vajadzīgs vairāk nekā man – priecājos, ka tas nonācis pie šī cilvēka,» Binnija ir samierinājusies. Pie jauna braucamā viņa gan vēl neesot tikusi. «Kādu laiku pa Rīgas ielām pārvietošos kājām,» teic viņa.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Ievas Receptes

    Vairāk