• Bijušais vīrs pielabinās Magonei: Viņš grib tikt atpakaļ, lai nav jāmaksā alimentu parāds

  Slavenības
  Santa.lv
  Santa.lv
  14. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Šova Slavenības. Bez filtra veterānei Magonei Liedeskalnai, esot kopā ar draudzenēm, pēkšņi zvana telefons. Draudzene Ilva ir satriekta – uz ekrāna nepārprotami parādās, ka zvanījis «vīrs»! Paceļot telefona klausuli, Magones virzienā viņš ir ne tikai saprotošs un laipns, bet arī nosauc savu bijušo sievu mīļvārdiņos…

  Tā kā draudzenes ir nesaprašanā par Magones bijušā vīra Žaņa aizdomīgi jauko attieksmi, Ilva neviļus jautā, lai šova zvaigzne paskaidro – vai kaut kas abu attiecībās ir mainījies?

  «Tas stāsts ir gaužām interesants – viņš atbrauc, rociņas salicis uz kules, galviņa lejā, stāv kā grēcinieks. Saka, ka būtu tik labi, ja viss būtu kā agrāk un varētu nākt atpakaļ pie manis. Es domāju – aha, alimentu summa liela, čota baigi ātri gribas atpakaļ tikt, lai nekas nav jāmaksā!» stāsta Magone.

  «Viņš atzina, ka ir vainīgs, ka mani aizvainojis, ļoti izdarījis pāri. Es tā apstulbu, ka pat kameru nepaņēmu! Beigās pateicu viņam, lai man piedod, bet tie laiki ir aizgājuši. Mēs esam katrs savā laika upē un es atpakaļ neeju nekur, tikai uz priekšu dzīvē! Bērni paliek, par viņiem ir jārūpējas, bet par mani lai aizmirst.»

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē