• Aktierim Dainim Grūbem – 40! Kāda ir viņa dzīve pēc aiziešanas no teātra

  Jubileja
  Marta Kalniņa
  28. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: LETA
  Šodien, 28. februārī, apaļu jubileju svin talantīgais aktieris Dainis Grūbe. Pirms četriem gadiem viņš pameta Dailes teātri, kur bija viens no nodarbinātākajiem māksliniekiem.

  Rīts Dainim sākās ar īpašām brokastīm – siera kūku un svecītēm, kas vēsta – aktieris šodien svin apaļu jubileju.

  Dainis Grūbe bija viens no spožākajiem Dailes teātra aktieriem. Taču pirms trijiem gadiem  viņš nolēma pazust no teātra. Uzrakstīja atlūgumu un pievērsās biznesam. Toreiz viņš neslēpa – uz teātri kā skatītājs iet vairās, lai nerastos kārdinājums atgriezties.

  Viens no iemesliem viņa aiziešanai bija milzīgā slodze. Grūbe neslēpa – beidzot viņam ir laiks pievērsties ģimenei, jo agrāk viss bija pakārtots teātra repertuāram. Tagad nedēļas nogales pieder viņa mīļajiem.

  Pēc teātra dzīves Grūbe aktīvi metās iekšā dažādās biznesa iniciatīvās – pandēmijā tirgoja maskas, centās ielauzties naktsklubu un ēdināšanas biznesā. Bija gan veiksmes, gan neveiksmes, taču Grūbe nepadevās. Dainis gan ir atvērts arī dažādiem kino projektiem, jo pavisam no savas profesijas atsacīties neplāno. Taču pāri visam esot brīvība un laiks, kas tagad tiek atdots ģimenei kā parāds par teātrī aizvadītajiem gadiem.  

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē