• 4.daļa. Medicīniskā aprūpe Slovēnijā

  16. janvāris, 2008
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  4.daļa. Medicīniskā aprūpe Slovēnijā

  Jau pats pamats veselības aprūpei ir savādāks kā Latvijā- katrs strādājošais maksā obligāto pamata un vēl papildus apdrošināšanu par sevi un tiem ģimenes locekļiem, kas dažadu iemeslu dēļ nestrādā- bērniem, studentiem, māmiņu, kas dzīvo mājās un audzina mazuli. 

  Šāds princips nodrošina to, ka gandrīz visus medicīniskos pakalpojumus un medikamentus cilvēki saņem bez maksas, tai skaitā, piemēram, jebkāda ilguma psihoterapiju unin vitroapaugļošanas 3 mēģinājumus. Tā kā mazā Emilija piedzima 7 nedēļas pirms laika, tad automātiski viņai tika "iedalīts" papildus attīstības pediatrs un bezmaksas fizioterapija.

  Bērniem in nodrošināta 24 stundas ambulatorā medicīniskā palīdzība. Ja gadījusies  trauma, tad gan jādodās uz Klīniskā centra uzņemšanu, kur vēršas pēc palīdzības arī jebkurš pieaugušais, taču arī ar šo iestādi mums ir laba pieredze, jo bērniem vienmēr ir priekšroka. Vajadzīgie izmeklējumi un manipulācijas tiek izdarītas pēc iespējas saudzīgāk mazajam.

  ttttt

  Vienīgais trūkums no mana medicīnas pakalpojumu lietotāja skatījuma ir vietām ilgais gaidīšanas laiks uz speciālista konsultāciju.

  Dažviet jāgaida rindā pat 9 mēnešus, bet arī tas vairāk attiecas uz pieaugušajiem, jo bērniem cenšas nokārtot visu pēc iespējas ātrāk.

  1.daļa. Jo jaunāks bērniņš, jo dārgāks bērnudārzs

  2.daļa. Izklaides iespējas ar ģimeni Slovēnijā

  3.daļa. Slovēnijā miteklis maksā dārgi

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē