• Meklē 8–14 gadus vecas meitenes galvenajām lomām spēlfilmā Māsas

  Izklaide
  Santa.lv
  Santa.lv
  31. oktobris, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Filmu studija Deep Sea Studios sociālajos tīklos publicējis sludinājumu, ar kura starpniecību vēlas atrast 8–14 gadus vecas meitenes galvenajām lomām topošajā Linda Olte pilnmetrāžas spēlfilmā MĀSAS.

  "Meitenes vecumā no 12 līdz 14 gadiem aicinām pieteikties uz ANASTASIJAS lomu. Anastasija ir atlētiska, dumpinieciska meitene, kurai patīk asas izjūtas un kura nebaidās paust savu viedokli ikvienā situācijā. Priekšroka tiks dota pretendentēm, kuras nebaidās no suņiem un kurām ir iemaņas (vai arī vēlme apgūt) braukšanā ar skrituļdēli, kā arī pamatzināšanas angļu valodā.

  Savukārt meitenes vecumā no 8 līdz 11 gadiem gaidīsim uz DIĀNAS lomas provēm. Diānu režisore Linda Olte raksturo kā kalsnas miesas būves meiteni, kura pēc dabas ir mierīga un sapņotāja, taču dažkārt spēj kļūt ļoti emocionāla un sacelt vētru ūdens glāzē," minēts sludinājumā.

  Pieteikumā jāiekļauj vārds, vecums, 2–3 nesen uzņemtas fotogrāfijas, īss video (līdz 2 min, uzņemts ar telefonu), kurā meitene pastāsta par sevi, kā arī vecāku kontaktinformācija.

  Pieteikumus gaidīs līdz 7. novembrim uz e-pastu [email protected]. Iepriekšēja pieredze aktiermākslā nav nepieciešama.

  Varbūt zini kādu, kuram nosūtīt šo informāciju?

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē