• Elīna Didrihsone par attiecībām ar tēvu: Viņš gribēja nosargāt manu nevainību

  Sekss
  Santa.lv
  Santa.lv
  20. septembris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Elīna Didrihsone
  Foto: Kadrs no video
  Elīna Didrihsone
  «Tēvs bija stingrs pret mani, jo viņš redzēja, ka es ļoti raujos,» intervijā «YouTube» kanālam «Dž. Spot» par attiecību aizkulisēm ar tēvu atklāj uzņēmēja un digitālā satura veidotāja Elīna Didrihsone.

  «Tēvs gribēja mani nosargāt no nevajadzīgām attiecībām ar džekiem. Viņš nebija nedz naivs, nedz stulbs, ļoti labi saprata, kur jaunieši dodas piektdienas vakarā pēc plkst. 22.00. Brīžos, kad prasīju, kāpēc viņš man neuzticas un vai kādreiz esmu viņu pievīlusi, tētis atbildēja: «Vai man sagaidīt, kad tu piečakarēsi, lai pēc tam kostu elkoņos?»» Džilindžeram stāsta uzņēmēja.

  «Viss parasti sākas ar sarakstīšanos, pēc tam ir tikšanās, tad seko attiecības, taču tas var beigties dažādi. Jā, tā ir normāla dzīve, bet mans tēvs nevēlējās, lai man tāda būtu. Lai man 16 vai 17 gados piedzimtu sīcis no cilvēka, ar kuru neesmu ne precējusies, ne uzsākusi attiecības. Lai tā ieietu kā tīņa norma – visi iet tusēties, lieto alkoholu…

  Ja mēs runājam atklāti, viņš gribēja nosargāt manu nevainību.

  Tēvs bija stingrs pret mani, jo viņš redzēja, ka es atšķirībā no brāļa ļoti raujos un ka man to ļoti gribas. Dzīvoju pēc principa: ja tu mani nelaid, es tik un tā aiziešu. Paldies Dievam nevienu sīko mājās neatnesu. Tagad izaugot, es varu viņam tikai paspiest roku un paldies pateikt, ka tik stingri mani audzināja, jo varbūt citādi nemaz nevarēja.» 

  Par to, vai pēc šāda principa Elīna un Nauris Didrihsoni nākotnē audzinās savu dēlu Džeisonu, uzzini, noskatoties video:

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē