• FOTO: «Nemīlētie» filmēšanas noslēgumā aktieri piedalās labdarības akcijā

  Slavenības
  Estere Jansone
  13. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes attēls
  Pavisam nesen septītās sezonas filmēšanas noslēgumu atzīmēja seriāla «Nemīlētie» komanda, savukārt TV3 skatītāji izšķirošajiem sezonas notikumiem varēs sekot līdzi šonedēļ. Seriāla veidotāji pavēstīja, ka jau tagad notiek darbs pie nākamās sezonas, kas TV ekrānos nonāks jau rudenī.

  Seriāls Nemīlētie tika radīts Lietuvā un sākotnēji bija balstīts uz reāliem notikumiem. Seriāls  ar aizraujošiem sižeta pavērsieniem un spēcīgu aktieru sastāvu izpelnījies plašu Latvijas skatītāju mīlestību. Septītās sezonas noslēgumā jautājumu būs vairāk kā atbilžu, intrigas tikai pieņemsies spēkā, līdz ar to būs vērts gaidīt un skatīties nākamo sezonu.

  Noslēguma ballītē, kas bija atvadīšanās no saspringtās filmēšanas sezonas, komanda apvienoja patīkamo ar lietderīgo. Tika izveidots seriāla Nemīlētie putnu būris, ko rotā Nemīlētie simbols – sirds, kuru jau seriāla pirmsākumos radījusi seriāla māksliniece Zane Šteinberga.

  Tālāk būris tiks izmantots akcijā Brīvības putni, kas veltīta līdzekļu vākšanai dronu iegādei Ukrainas aizsardzībai karā. Apgleznotais putnu būris pieejams izsolē, lai savāktu līdzekļus šim svarīgajam mērķim.

  «Katra sezona ir liels izaicinājums, bet arī milzīga gandarījuma avots. Mēs esam pateicīgi par mūsu skatītāju uzticību un sadarbības partneru atbalstu, kas mūs motivē turpināt radīt aizraujošu saturu. Priecājamies, ka mūsu sezonas noslēgums vainagojies arī ar jēgpilnu atbalstu tik nozīmīgai akcijai kā Brīvības putni,» stāsta seriāla producente Ieva Salceviča.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē