• VIDEO: Pabriks Londonā jauniešus aicina iziet karavīra apmācības – jaunieši neierodas

  Londona
  Santa.lv
  Santa.lv
  24. februāris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Aizsardzības ministrs Artis Pabriks ticies ar tautiešiem Londonā, lai apspriestu starptautisko drošības situāciju. Jaunieši tika aicināti apsvērt iespēju Latvijā iziet rezerves karavīra apmācības kursu, vēsta LTV.

  Par spīti vētrai «Daugavas Vanagu» namā bija ieradušies ap 20 apmeklētāju, lai izmantotu iespēju uzzināt klātienē, kā diaspora var palīdzēt valsts aizsardzības stiprināšanā, kāda ir situācija Ukrainā, kā arī to, kur meklēt patiesu, nesagrozītu informāciju par notiekošo Latvijā.

  Tika apspriests piedāvājums diasporas jauniešiem vasarā iziet rezerves karavīra kursu vai attālināti apgūt valsts aizsardzības mācību, taču pašus jauniešus, kurus šī iespēja varētu interesēt, tikpat kā nemanīja.

  «Ir daudz vieglāk atrast motivāciju iesaistīties tēmās kā teātris, dejošana, dziedāšana, kaut kas, kas ir fun (interesanti). Bet, teiksim, lai līdzdarbotos kaut kādos demokrātijas veicināšanas procesos vai lietās, kas saistītas ar aizsardzību, nu, cilvēkiem tā motivācija diemžēl būs ļoti maza,» stāsta pasākuma apmeklētājs Zigurds Līkums

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē