• Šo labāk nedāvināt. Noskaidrotas laviešu nemīļākās dāvanas

  Dāvanas
  Estere Jansone
  27. janvāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Ekaterina Shevchenko/Unsplash
  Šīs Ziemassvētku dāvanas Latvijas iedzīvotāji iemainīja pret citām dāvanām.

  Lai mazinātu atkritumu daudzumu, kas rodas pēc Ziemassvētkiem, atkritumu apsaimniekošas uzņēmumi «Eco Baltia vide» un «Latvijas zaļais punkts» rīkoja akciju, kurā iedzīvotāji tika mudināti savas nemīļākās dāvanas ievietot dāvanu maiņas skapjos. Tie svētku laikā bija izvietoti tirdzniecības centrā «Domina Shopping» Rīgā, centrā «Šokolāde» Siguldā un Liepājas «Rietumu centrā». Dāvanu apmaiņas skapji darbojās līdz 15.janvārim un nu uzņēmumi ir izdarījuši secinājumus – kuras dāvanas Latvijas iedzīvotājiem vismazāk iet pie sirds. 

  «Eco Baltia vide» valdes priekšsēdētājs Jānis Aizbalts min, ka kopumā dāvanu skapjos ievietotas vairāk nekā 1000 lietas. «Taču mūsu mērķis nebija panākt, lai dāvanu skapji ir pilni, bet gan veicināt sabiedrības informētību par iespējām sev nevajadzīgo atdāvināt kādam citam,» uzsver valdes priekšsēdētājs.

  Visvairāk dāvanu maiņas skapjos mainītas grāmatas, sveces un svečturi.

  Tāpat skapjos ievietoti senlaicīgi trauku komplekti, bērnu apģērbs un rotaļlietas, daudz un dažādi suvenīri, kā arī bižutērijas izstrādājumi.

  Kā norāda akcijas rīkotāji, pāri palikušo dāvanu skaits ir neliels, un tās tiks nodotas labdarības biedrībai «Otrā elpa».

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē