• Radīta jauna lietotne, kas atvieglos palīdzības izsaukšanu krīzes brīdī

  Ziņas senioriem
  Santa.lv
  Santa.lv
  18. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Lai atvieglotu iedzīvotājiem palīdzības izsaukšanu krīzes brīžos, radīta bezmaksas lietotne, kas uzlabo iespēju iedzīvotājiem, it īpaši cilvēkiem ar dzirdes un runas problēmām, sazināties ar vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112.

  Katrs, kam ir viedtālrunis, aicināts lejupielādēt un izmantot jauno bezmaksas lietotni 112 Latvija, kas sniedz vairākas priekšrocības – iespēju piezvanīt vai nosūtīt īsziņu uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112, saņemt paziņojumus par iespējamo apdraudējumu un uzzināt, kā rīkoties dažādās bīstamās situācijās.

  Lietotnes 112 Latvija lietotājs saņems paziņojumu sava tālruņa ekrānā par iespējamo apdraudējumu, piemēram, sarkanā vai oranžā līmeņa brīdinājumus par bīstamiem laika apstākļiem, trauksmes sirēnu pārbaudi un citiem notikumiem, kas liek būt gataviem vai nepieciešamības gadījumā rīkoties.

  Zvanot uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu tālruņa numuru 112 no lietotnes 112 Latvija, dispečeri redzēs aptuveno zvanītāja atrašanās vietu. Tas dos iespēju operatīvāk sniegt palīdzību tiem, kuri nevar nosaukt precīzu negadījuma adresi. Lai dispečers redzētu cilvēka atrašanās vietu, nepieciešams atļaut lietotnei piekļūt telefona atrašanās vietai.

   

  Projektu «Ziņas senioriem» finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par «Ziņas senioriem» saturu atbild «Žurnāls Santa». 

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē