• Klimata un enerģētikas ministrijā varētu būt ap 50 darbinieku, atklāj Čudars

  Politika
  Ziņu aģentūra LETA
  14. decembris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Foto: Unsplash
  Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Jaunajā Klimata un enerģētikas ministrijā varētu būt ap 50 darbinieku, bet konkrēts skaits nav zināms, aģentūrai LETA pastāstīja topošais klimata un enerģētikas ministrs Raimonds Čudars (JV). 

  Kā skaidroja Čudars, šobrīd ir skaidrs, ka uz jauno ministriju no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) tiks pārvietots Klimata pārmaiņu departmanets, bet no Ekonomikas ministrijas (EM) – divi ar enerģētikas politiku saistīti departamenti. Tāpat uz Klimata un enerģētikas ministriju varētu tikt pārvietoti atsevišķi citi speciālisti. 

  Uz jautājumu, cik liels darbinieku skaits varētu tikt pārvirzīts no VARAM un EM uz Klimata un enerģētikas ministriju, Čudars atbildēja, ka konkrēts cilvēku skaits vēl nav zināms, bet, šobrīd skatoties uz struktūru, skaits varētu būt ap 50.

  Attiecībā uz jaunās ministrijas telpām Čudars skaidroja, ka šis jautājums pamatā ir adresējams Valsts kancelejai, kas atbilstoši likumam par jaunās ministrijas izveidi nodefinē tehniskās iespējas. «Līdz šim ir runa par VARAM rīcībā esošām telpām, kuras būtu iespējams pārveidot,» viņš stāstīja.

  Kā ziņots, Saeima nesen galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Ministru kabineta iekārtas likumā, izveidojot jaunu – klimata un enerģētikas ministra – amatu. Paredzēts, ka šīs ministrijas vadīšana tiks uzticēta premjera partijai – «Jaunajai vienotībai», un ministra portfeli saņems bijušais Salaspils novada domes priekšsēdētājs, 14.Saeimā ievēlētais Čudars.

  Saeima par Kariņa otrās valdības apstiprināšanu plāno balsot trešdien, 14.decembrī.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē