• Izsaukumu tik daudz, ka «Stradiņos» izveidojies NMPD automašīnu sastrēgums

  NMPD
  Ziņu aģentūra LETA
  27. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Evijas Trifanova/LETA
  Karstā laika radīto izsaukumu dēļ pie Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) Neatliekamās medicīnas centra ir izveidojies neliels neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnu sastrēgums.

  Kā aģentūrai LETA apliecināja slimnīcā, karstajā laikā ir palielinājies pacientu pieplūdums slimnīcā. Slimnīca aicina pacientus ņemt vērā, ka gaidīšanas laiks var būt ilgāks nekā parasti.

  Neatliekamās medicīnas centra vadītājs Roberts Fūrmanis norādīja, ka līdz ar karsto laiku ir pieaudzis to pacientu skaits, kuriem karstuma ietekmē ir saasinājušās veselības problēmas. Pagājušajā nedēļā PSKUS Neatliekamās medicīnas centrā bija liels pacientu skaits, un tas, visticamāk, ir saistīts tieši ar karsto laiku. Pagājušās nedēļas laikā kopumā slimnīcā nonāca 1272 pacienti, no kuriem stacionēti tika 25%.

  Karstuma ietekmē saasinās veselības problēmas – pacienti bieži nonāk slimnīcā ar dažādām hroniskām slimībām, kuras karstuma dēļ kļūst smagākas. Tas ietver, piemēram, sirds un asinsvadu slimības, elpošanas ceļu problēmas un citus stāvokļus, kas karstuma dēļ prasa akūtu medicīnisko palīdzību.

  PSKUS aicina sabiedrību izvērtēt nepieciešamību ilgstoši uzturēties tiešos saules staros un rūpēties par savu veselību, īpaši karstuma periodā.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē