• Elektriskā «Nissan Townstar Van» komercauto pirmais brauciens

  Auto
  Toms Timoško
  Toms Timoško
  31. oktobris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Toms Timoško
  Komercauto segmentā jau ilgu laiku tiek izmēģināti alternatīvi risinājumi ierastajam dīzeļdzinējam. Kamēr ūdeņraža tehnoloģija mūsu tirgū joprojām ietver daudz nezināmo, papildu jau esošajām LPG/CNG sistēmām, arvien biežāk dzirdam par elektrisku komercauto debiju. Vai elektrisks mazais furgons var būt noderīgs? Uz šo jautājumu meklēsim atbildi, testējot jauno «Nissan Townstar Van».
  Nākamais: Cik praktisks tas ir?

  Domājot par komercauto segmentu, «Nissan» zīmols diezin vai būs pirmais, kas nāks prātā, tomēr japāņu autoražotājam ir daži šīs klases modeļi, piemēram, «NV200» un «NV300.» Jau iepriekš izmēģinājām pavisam īpašu NV200 «braucošā biroja» elektrisko versiju, un elektrības stāstam ir pēctecība.

  «Townstar» ir tieša radniecība ar elektrisko «Renault Kangoo E–Tech» un «Mercedes eCitan», un šāda platformas dalīšana starp dažādiem autoražotājiem ir finansiāli pamatots lēmums, kas uz ražošanas procesā ietaupīto līdzekļu rēķina ļauj uzturēt konkurētspējīgu cenu. Savā būtībā tas ir viens un tas pats auto ar atšķirīgiem nosaukumiem.

  Līdzības ar «Kangoo» ir nepārprotamas – šeit izmantota gan «Renault» multimediju sistēma, gan interjera dizains. Kad jāizvēlas starp vienas platformas modeļiem, būtisku lomu spēlē cena, aprīkojums un vietējā dīlera attieksme, komunikācija, kā arī lokācija.

  Atliek noskaidrot, kāds ir jaunais «Nissan Townstar»!

  Raksta turpinājums:

   

  Nākamā lapa

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē