Santa.lv
  • 04.10.2022
  • Una Ulme: Ja laimīga ir sieviete, tāds ir arī partneris

    Santa.lv
    Santa.lv
    Gaitis Burba un Una Ulme
    Foto: F64
    Gaitis Burba un Una Ulme
    Pavisam nesen ar savu ilggadīgo dzīves biedru Gaiti trešo reizi laulības ostā iestūrējusi modes žurnāliste un sieviešu iedvesmotāja Una Ulme.

    Brīdī, kad Una sarunājas ar Valdi Melderi STV Pirmā! sarunu šovā “Kad viņas satiekas”, viņa vēl ir šī priecīgā notikuma gaidās, un atklāj, kādēļ tas viņai ir tik nozīmīgs:

    “Es piekrītu apgalvojumam, ka precēties vairāk grib sievietes. Vismaz manā gadījumā tā bija. Vīriešiem tas oficiālais statuss nav tik svarīgs – ir taču labi tāpat.

    Mēs ar Gaiti dzīvojam kopā jau 12 gadus, un man šķita, ka nu vajadzētu spert to nākamo soli. Nebija gluži tā, ka es pati viņu bildinātu vai uzstādītu ultimātu, bet nu .. ļoti skaidri liku saprast, ka to vēlos.

    Kādēļ man tas bija svarīgi pēc tik ilga laika kopā?

    Jo man šķiet, ka precības dod attiecībām kolosālu uzrāvienu, jaunu restartu. Esmu ļoti laimīga, uzplaukusi kā sieviete. Bet, ja laimīga ir sieviete, tāds ir arī partneris un visi, kas viņai apkārt, vai tad ne?”

    To, kādas svinības Una ar Gaiti iecerējuši, un kādēļ arī pēc daudziem gadiem kopā tik svarīga ir pirmā kāzu nakts, uzzināsit, video!

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk