Santa.lv
  • 07.10.2022
  • Uģis Kuģis īpašā rituālā pateicas Krišnam par iegūto autovadītāja apliecību

    Santa.lv
    Santa.lv
    Foto: Kadrs no video
    Latvijas zināmākais krišnaīts un kanāla 360TV raidījuma “Ģimene burkā” zvaigzne Uģis Kuģis pēc ilgiem pūliņiem un ar otro piegājienu veiksmīgi nokārtojis auto vadīšanas eksāmenu, kļūstot par pilnvērtīgu auto vadītāju.

    “Dzīvē jauns sākums. Izskatās, ka turpmāk ar riteni mazāk brauksim tālākos izbraucienos. Nu ko – laime!” saka Uģis Kuģis, sievai lepni sakot – “sagaidiet šoferi mājās!”

    Ģimenei tas nozīmē daudz, un šādu notikumu vajag arī pienācīgi atzīmēt, tāpēc no skapja augstākajiem plauktiem tiek vilkta ārā bezalkoholiskā ingveru vīna pudele.

    Savukārt īpašā rituālā ģimene velta pateicību Krišnam, bez kura svētības un palīdzības viss tik veiksmīgi neizdotos.

    Uģis Kuģis ar sievu metas ceļos altāra priekšā un velta saka paldies augstākajiem spēkiem.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk