• Viņi spēlē pēdējo reizi… Solists Joniškāns 70. jubilejā atvadās no «Kantoris 04»

  Šlāgermūzika
  Gita Vīksne
  Marta Kalniņa
  25. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Kantoris 04.
  Foto: No privātā arhīva
  Kantoris 04.
  «Šī būs gulbja dziesma,» 70. jubilejas priekšvakarā žurnālam «Privātā Dzīve» paziņoja grupas «Kantoris 04» solists. Šo sestdien Harija Joniškā dzimšanas dienas svinībās viņa lauku īpašumā viesiem skanēs pēdējais populārās šlāgerapvienības koncerts.

  Savā skaistajā un plašajā īpašumā Vakarvēji  šlāgermūziķis saimnieks uzbūvējis gan plašu ballīšu šķūni, kas spēj uzņemt 80 viesu, gan īpašu estrādi. «25. maijā te būs lielas svinības – mani 70 gadi, Vakarvējiem būs 20 gadi, un grupai Kantorim 04 apritēs 35 gadi. Mums gan tā būs gulbja dziesma, jo kā grupa kopā vairs nespēlēsim,» ar skumjām balsī svētku priekšvakarā atklāja Harijs.

  «Pagājušajā gadā mums bija viens vai divi koncerti, un šogad pēdējā publiskā uzstāšanās bija 19. maijā Vasarsvētku svinībās Bīriņu pilī. Pēdējā laikā es visur braucu uzstāties viens,» saka viņš.

  Vaicāts, kāpēc tā atšķēlies no grupas, Harijs iesaucas:

  «Nevis es esmu atšķēlies no grupas, bet grupa ir atšķēlusies no manis!

  Gribēju noorganizēt lielo atvadu koncertu, bet pārējie no grupas uz to neparakstījās. Mēs grupā esam četri, un, ja kaut viens pasaka nē, tad nekas nenotiek. Es vēl gribu muzicēt, diemžēl mani grupas biedri saka kategorisku nē. Viņi uzskata, ka ir par veciem,» bēdīgs ir  Harijs.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē