• Vijolniece Katy Tindemark: Ja man nebūtu darba, es pārgulētu ar vīrieti par naudu

  Slavenības
  Santa.lv
  Santa.lv
  9. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Šajā nedēļā spraigu skandālu piedzīvoja vijolniece Katy Tindemark, kura tika publiski apvainota bijušā politiķa Alda Gobzema sociālo tīklu kontā. Skandalozais Gobzems publicēja intīma rakstura bildes ar sievieti.

  Lai arī šova «Slavenības. Bez filtra» dalībniece Katy Tindemark ir piedzīvojusi smagu emocionālo pārbaudījumu, viņa uz notiekošo atskatās ar vēsu prātu, neļaujoties Gobzema provokācijām.

  «Ja godīgi man vienalga. Ja viņš grib izklaidēties, lai to dara. [..] Man šobrīd trīc smadzenes, jo man tie video bija daudz. Man pašai būtu interesanti viņus paskatīties!»

  Gobzems viņu apvaino par vieglas uzvedības, taču Katy tam nepiekrīt, jo nekad līdz šim nav nodarbojusies ar prostitūciju.

  «Ir tāds fakts, ka es neesmu gulējusi par naudu un tas ir mans plusiņš. Bet mums bija tāda saruna ar manu pirmo vīru, meitas tēti. Viņš teica, ja nebūtu nekāda darba, viss būtu ciet, viņš man jautāja, vai es varētu pārgulēt par naudu, es viņam atbildēju ar jā!»

  Bet viņa būtu gatava šādu soli spert tikai patiešām kritiskā stāvoklī, kad viņas bērnam nebūtu ko ēst vai finansiāli nevarētu atļauties nopirkt Ziemassvētku dāvanas.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē