Santa.lv
  • 16.11.2024
  • VIDEO: Daugavpils mērs Elksniņš «uzsprāgst» un gandrīz saplēš kameru

    Santa.lv
    Santa.lv
    Foto: Kadrs no video
    Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš šīs nedēļas izskaņā bija devies uz Kauņu, lai klātienē vērotu Stambulas «Fenerbahce» un Kauņas «Žalgiris» basketbola spēli. Tur viņš piedzīvoja kādu neērtu brīdi.

    Pie Andreja Elksniņa pēc spēles pienāca vairāki latviešu fani. Pēc tam, kad visi bija vienojušiesk kopīgā dziesmā, Elksniņš saņēma pavisam vienkāršu jautājumu: «Kam pieder Krima?»

    Pozitīvais noskaņojums uzreiz pazuda kā nebijis. Mērs vien spēja noteikt, ka Krima pieder Krimai, atgrūda tuvumā stāvošo cilvēku ar kameru un mirkli vēlāk jau aizspurdza prom no fanu acīm.

    Tiesa, šī nav pirmā reize, kad Elksniņš nespēj konkrēti atbildēt uz šo jautājumu.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk