• Vai tiešām Gustavo nozadzis Maestro Paula dziesmu? Skandālā jauns pavērsiens

  Skandāls
  28. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Gustavo.
  Foto: Picture Agency
  Gustavo.
  Komponista Raimonda Paula dziesmas Nepārmet man Gustavo versija sacēlusi milzu ažiotāžu. Reperim pārmet zagšanu. Ko viņš par to saka?

  «Kā tu vispār uzdrīkstējies izmantot (zagt) dziesmu no vistalantīgākā cilvēka Latvijā, kas ir sasniedzis vairāk dzīvē, nekā tu pat vari iedomāties. Nokāp no sava paštaisītā troņa un parādi kaut kādu cieņu cilvēkam, kas to ir pelnījis. Neaiztiec Raimonda Paula klasiku bez atļaujas un nekropļo Raimonda Paula dziesmas ar saviem prastiem vārdiem,» nikna par Gustavo izveidoto kompozīciju Nepārmet man 3000 bija Maestro mazmeita Annamarija Paula.

  Šo dziesmu izpilda Gustavo, Normunds Rutulis un Patrisha.

  Piparus no Paula mazmeitas dabūja arī abi pārējie šovbiznesa skandālā iesaistītie.

  Bet sabiedrību Annamarija aicināja labāk klausieties oriģinālo versiju. «Un mēģiniet aizmirst šo cūcību, kas tika palaista pasaulē!» tā Paula mazmeita.

  Gustavo sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve pārmetumus noraida, jo, viņaprāt, atļauja saņemta. «Notika telefoniska sazināšanās ar Maestro pārstāvjiem autortiesību un blakustiesību jautājumos par vajadzību saskaņot autortiesību jautājumus. Pēc tam dziesmas audio tika nosūtīts elektroniski. Tālākā saziņa jau notika rakstiski un tieši tāpat tika saņemts atļaujas apstiprinājums,» par Annamarijas apsūdzībām zagšanā saka Gustavo.

  Attiecībā par kompozīciju Gustavo nesaprot pretenziju pamatu. «Salīdzinot ar daudzām līdz šim manis izdotajām dziesmām, saturiski un muzikāli jaunā kompozīcija, šķiet, nav nedz tik provokatīva, nedz tik radikāla,» pārliecināts mūziķis.

  Plašāk par skandālu lasiet žurnāla Privātā Dzīve jaunākajā numurā!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē