• Notirgo eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas pasniegtu dāvanu

  Slavenības
  Lauma Lapsa
  15. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: LETA
  Izsoļu namos tirgot ar eksprezidentiem saistītus priekšmetus ir topā, un nesen pārdota Vairas Vīķes-Freibergas reiz pasniegta dāvana.

  Marta vidū izsoļu nama «VITBER Art & Antiques» mājaslapā tika piedāvāts stikla un metāla galda pulkstenis ar gravējumu «Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga». Tā sākumcena bija vien 70 eiro.

  Vai tādai mantai maz ir kāda saistība ar eksprezidenti? Izsoļu nama pārstāvis žurnālam «Privātā Dzīve» atzina, ka šaubām nav pamata, jo eksperti rūpīgi pārbauda katru priekšmetu, kas nonāk izsolē. «Pulkstenis ir saistīts ar Vairu Vīķi-Freibergu. To eksprezidente kādam cilvēkam pasniegusi dāvanā,» nevēloties nosaukt pulksteņa pārdevēju, bilda izsoļu nama pārstāvis.

  Četru dienu ilgajā izsolē pulksteņa cena pieauga līdz 150 eiro. Kas to iegādājās, tiek paturēts noslēpumā. Žurnāls Valsts prezidenta kancelejā noskaidroja, ka šādus pulksteņus Vaira Vīķe-Freiberga prezidentes pilnvaru laikā pasniedza kā reprezentācijas dāvanas vizītēs. Cik tādu pasniegts, ziņu neesot.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē