• Merzļikina brālis brauc 13 stundas, lai redzētu Elvi pasaules čempionātā

  Hokeja čempionāts
  Marta Kalniņa
  21. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Brāļu spēks!
  Foto: Instagram
  Brāļu spēks!
  Hokeja vārtsarga Elvja Merzļikina vecākais brālis Renārs kopā ar sievu un draugiem ceļā pavadīja 13 stundas, lai nonāktu Čehijā un klātienē redzētu, kā pasaules čempionātā cīnās viņa mazais brālis Elvis.

  Elvja dzīve beidzamajos gados rit tālu prom no dzimtenes – ASV, taču brāļu tuvās un sirsnīgās attiecības tas nav mainījis. Katra Elvja un Renāra atkalsatikšanās Rīgā ir emocionāla un īpaša. Tad ir kopābūšanas prieks, brangas vakariņas, kāds tālāks izbrauciens ar velosipēdiem. Un, protams, sarunas par hokeju, jo arī Renāram šis sporta veids ir ļoti tuvs. tagad brāļu sarunām par sportu pievienojušās arī sarunas par bērniem, jo Renāra un Elvja atvases dzimušas ar divu mēnešu starpību.

  Mazā brāļa meita Paula ir Elvja dēla vienaudze.
  Mazā brāļa meita Paula ir Elvja dēla vienaudze.

  Pirms diviem gadiem, kad Merzļikins ieradās Rīgā, lai gatavotos Pasaules čempionātam, viņš pirmo reizi satika savu mazo brāļa meitu Paulu, kuru bija redzējis tikai video zvanā. Šajā vasarā Paulai un Noksam Matīsam paliks trīs gadi.

  Elvja lielākie fani ir klāt!
  Elvja lielākie fani ir klāt!

  Šajā pavasarī, kad Elvis atkal pārstāv Latvijas izlasi, Renārs kopā ar sievu Tatjanu un draugiem sēdās kemperī, lai dotos uz Čehiju. Ceļā viņi pavadījusi 13 stundas! Taču tas īstiem faniem, protams, ir tīrais nieks.  

     
  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē