• Meiers izstāsta, kāpēc viņam uz skatuves lija asaras. Kilograms kultūras 2023 aizkulises

  Slavenības
  17. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Inese Mičule un Mārtiņš Meiers
  Foto: Lauris Vīksne
  Inese Mičule un Mārtiņš Meiers
  Ceremonijā «Kilograms kultūras 2023» visaizkustinošākā izvērtās kategorijas «Teātris» apbalvošana. Aktieris Mārtiņš Meiers un režisore Inese Mičule nespēja valdīt asaras.

  Kategorijā «Teātris» par spožāko aizvadītā gada notikumu atzina Valmieras Drāmas teātra izrādi «Jāzeps un viņa brāļi». Arī vakarā, kad uz skatuves kāpa tās režisore Inese Mičule un viens no galvenās lomas atveidotājiem Mārtiņš Meiers, tā kārtējo reizi tika rādīta skatītājiem teātrī. Tāpēc abi nodeva sveicienus kolēģiem. Saņemot balvu, uzvarētāji bija patiesi saviļņoti un pat lija aizkustinājuma asaras. Pēc ceremonijas Mārtiņš portālam santa.lv atklāja: «Šādā ceremonijā ir ļoti grūti izstāstīt cilvēkiem to, cik liels darbs tajā visā ir ieguldīts, cik daudz par to domāts, cik spēka tas prasījis. Domāju, tā bija katram, kurš šovakar bija nominēts. Turklāt

  Inesei Mičulei šis darbs bija ļoti, ļoti īpašs.

  Tā bija izrāde, par kuru viņa sapņoja jau no studiju laikiem, un beidzot šis sapnis ir piepildījies. Inese tiešām ir režisore, kura atver cilvēku, un es biju atvēries.»

  Dārta Daneviča un monoizrādes «Zēni nav meitenes» režisore Diāna Kaijaka.
  Dārta Daneviča un monoizrādes «Zēni nav meitenes» režisore Diāna Kaijaka.

  Lai gan Mārtiņš turpina spēlēt šajā izrādē, viņš jau vairākus mēnešus ir Dailes teātra aktieris. Tāpēc liels prieks viņam bija par savu jauno kolēģi Dārtu Daneviču, kura arī bija nominēta šai balvai. «Spēlēt monizrādi ir ļoti izaicinoši, turklāt viņa paņēmusi tik smagu tēmu. Dārta šajā lomā ir lieliska,» atzina Meiers, un uzreiz pēc balvas saņemšanas steidza apsveikt Dārtu.   

  Ilgus gadus Mārtiņa ikdiena ritējusi Valmierā, bet nu viņš ir Rīgas teātra aktieris. «Fiziski jau nekas nemainījās ne tad, ne tagad, jo es visu laiku dzīvoju tepat Pārdaugavā. Taču manas mājas vienmēr ir tur, kur ir teātris,» pasmaidīja viņš.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē