• Lelde Ceriņa bērniņa gaidībās: Aivim ir lielākas grūtnieču kaprīzes nekā man

  Slavenības
  Evija Kalnbērza
  Privātā dzīve
  Privātā dzīve
  10. oktobris, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Dmitrijs Suļžics (F64)
  Septembra beigās no ekrāniem uz laiku nozuda Rīga TV24 raidījumu vadītāja Lelde Ceriņa, jo ap Ziemassvētkiem Ceriņu ģimenē gaidāms pieaugums.

  PDz Rīga TV24 raidījumu producenti un vadītāju Leldi Ceriņu sastapa televīzijas jaunās sezonas atklāšanas ballītē, kur Lelde prezentēja jauno raidījumu Ceļā uz pārliecību, kas jau nofilmēts vasarā.

  «Mums ar Aivi nākamā gada sākumā piedāvāja vadīt lielus pasākumus, bet, lai gan esmu liela plānotāja, uzreiz pēc bērniņa piedzimšanas atpakaļ darbos nelēkšu. Pirmos mēnešus gribu pilnībā būt klātesoša mazulim un izbaudīt mammas lomu. Patlaban remontējam dzīvokli, jo gribas, lai pēc mazuļa piedzimšanas vairs par to nav jādomā,» stāsta Lelde.

  «Esmu beidzot ieguvusi arī autovadītājas tiesības. Es to gribēju no astoņpadsmit gadiem, taču vienmēr bija citas prioritātes. Gaidāmais bērniņš bija papildu motivācija.»

  «Drīz sāksim iet topošajiem vecākiem paredzētajos kursos. Biju jau vienā seminārā un teicu Aivim, lai nebrauc man līdzi, jo šķita – viņam tur nebūs, ko darīt. Tagad viņš man visur nāk līdzi, jo viņam viss interesē. Patiesībā jau tētis ikdienā dara visu to pašu, ko mamma,» atzīst viņa.

  «Mēs esam kopā astoņus gadus, un es jūtos tā, it kā ritētu mūsu pirmais kopējais gads. Aivis mani lutina un ļoti rūpējas par mani. Tik ļoti dzīvo visam līdzi, ka dažreiz ir sajūta – grūtnieču kaprīzes ir viņam nekā man,» smejas Lelde.

  «Piemēram, Aivis vienos naktī pamostas un iet pie ledusskapja, jo viņam ļoti gribas brokastu pārslas ar pienu. »

  «Es tā varētu uzvesties, nevis viņš,» uzjautrinās topošā māmiņa.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē