• Kas Latviju sagaida 2020. gadā — atklāj astrologs Andris Račs

  Slavenības
  Inese Mizovska
  Inese Mizovska
  17. janvāris, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Andris Račs
  Foto: F64
  Andris Račs
  Kārtība tiks ieviesta teju visās jomās, un ne visiem tas patiks. Ko zvaigznes mūsu valstij sola Žurkas gadā, atklāj astrologs Andris Račs.

  Cīņa par izdzīvošanu un lielāka kārtība

  Astroloģijā katrai planētai ir simboli, un vieni no tiem ir dzīvnieki. 2020. gadā būs spēcīga Marsa ietekme – vilks – un Saturna ietekme – vārna. Žurka, vilks un vārna ir nopietna kompānija, kas dominēs.  Šie dzīvnieki ir sīksti, izdzīvojuši visskarbākajos apstākļos. Tāds arī būs šis gads – sīva cīņa par izdzīvošanu un kārtības ieviešanu.

  Ja salīdzina ar gadalaikiem, tad kopējā gaisotne līdzināsies ziemai. 2019. gada klimats bija mitrs un silts, tādā bija viegli augt. Tagad tik viegli vairs nebūs, un šiem apstākļiem būs jāpielāgojas. Mums jau ir 12 gadu sena pieredze – baigais 2008. gads, kas paplucināja mūsu rindas, tāpēc tagad to tik ļoti vairs neizjutīsim. Vairs nespiežam gāzi grīdā tik ļoti, tāpēc arī bremzēšana nebūs tik strauja, lai tā izraisītu avāriju.

  Pie labām lietām ātri pierod. Tāpēc kādam tas, ka algas pieauguma nebūs, šķitīs nelaime. Iesaku – noskatieties filmu Dvēseļu putenis un tad seciniet, kas tad patiesībā ir grūta dzīve.

  Laba ziņa – šādi apstākļi daudzās jomās liks ieviest kārtību. Jo bērnišķīgāka ir domāšana, jo mazāk tas patiks. Daudziem ir tieksme domāt tikai par šo brīdi un negribas darīt to, kas darbosies ilgtermiņā. Tādēļ 2020. būs arī nepopulāru lēmumu gads. Gada laikā Latvijā notiks teju visu jomu sakārtošana, arī to, kas līdz šim bija liktas mierā – mediji, interneta vide un izklaide, pašvaldības, ostas. Tiks nokontrolēts viss iespējamais.

  Drošība

  Marss ir militārists, tāpēc militāristi arī šajā gadā būs paēduši. Drošībai būs atvēlēts ne mazāk, iespējams, pat vairāk līdzekļu nekā līdz šim. Tieši kara draudi nav saskatāmi, taču, ņemot vērā Krievijas līdera zvaigžņu stāvoli, prognozēju noteiktāku un agresīvāku rīcību no Austrumiem. Robežu un sankciju jautājumi turpināsies. Vēlme saasināt situāciju noteikti būs, īpaši gada otrajā pusē. Kā zināms, vilki miera sarunas neved, bet plēšas līdz uzvarai. Valsts iekšienē terora draudi mūs īpaši neskars.

  Nauda

  Nav tādas lietas, kur jaunajā gadā ieguldīt naudu. Šis noteikti nebūs lielo procentu gads. Nav arī labākais brīdis, lai uzsāktu jaunu biznesu. Ja vien neesat darba rūķis, kurš grib visu laiku strādāt, nevis taisīt naudu. Vienīgais, ko var darīt, – stratēģiski domāt par ilgtermiņa pastāvēšanu. Ieguvēji būs tās nozares, kas ir paguvušas saņemt Eiropas vai valsts naudu. Nekāds brīvais tirgus mums šajā gadā nespēs nodrošināt labu attīstību. Tāpēc svarīgāk nekā jebkad būs skaidra valsts politika.   

  Nekustamo īpašumu tirgū uzplaukums nav gaidāms, taču tas mainīsies par labu pircējam.

  Palielināsies maza izmēra dzīvokļu tirgus. Tie, kas 2018. un 2019. gadā ir cītīgi krājuši un nepretendē ne uz ko grandiozu, tos varēs atļauties. Īpaši būtiski, lai to varētu izdarīt pagājušā gadsimta 80. gadu beigās un 90. gadu sākumā dzimušie. Ja mums paaudzi, kas patlaban dibina ģimenes, izdosies šeit noturēt un iesaistīt atbildīgos amatos, tad tuvākā nākotnē Latvija būs izdevusies valsts. Jo tie, kas ir dzimuši pirms tam, savas domāšanas dēļ ir ar mazāku ilgtermiņa pienesumu valstij.

  Kopumā cilvēki tērēs mazāk un taupīs vairāk un ekonomikai no tā nekāda labuma nebūs.

  Politika

  Kad ievēlēja Saeimu, horoskops bija visnotaļ normāls. Tāpēc nav īsta pamata domāt, ka to atlaidīs. Vairāki ministri šajā gadā izdarīs to, ko ir teikuši.  Ja februārī notiks Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas, tajā varētu ienākt paskarba, uz rīcību vērsta politika. Tas ne visai patiks pensionāriem.

  Beidzamā gada laikā zvaigžņu stāvolis nebija tik veiksmīgs bijušajam Rīgas mēram Nilam Ušakovam, un arī šajā gadā tas nesolās būt labāks.

  Visticamāk, viņš tik ātri vēl Rīgā neatgriezīsies par mēru, varbūt drīzāk par deputātu.

  Kontekstā ar pašvaldību vēlēšanām būs izteikts gada kopējais aukstais klimats – būs jāsaspiežas. Vietu būs mazāk, un izdzīvos stiprākais. Parādīsies cilvēki, kas nebaidās saņemt kritiku. Nesolīs, ka kaut ko iedos, toties solīs, ka kādam kaut ko pelnīti atņems.

  Veselība

  Iespējams, veselības ministre būs spiesta atgriezties pie modeļa, kas reiz jau tika apspriests – par medicīnu maksā visi. Visticamāk, ka praksē tas notiks 2021. gadā, taču zvaigžņu stāvoklis rāda, ka šīs izmaiņas var tikt ieviestas arī stingri un skarbi jau pēc pusgada. Vai mediķi saņems papildu finansējumu? 2018. gada 13. decembrī, kad tika izdarīti grozījumi likumā par veselības aprūpes finansēšanu, zvaigžņu stāvoklis rādīja, ka tas ir utopisks. Tas var būt izpildāms tikai pa daļām. Kopumā virzība šajā jautājumā būs un sistēma ar laiku tiks sakārtota.

  Panākumi

  Šovbiznesā var būt vairāki veiksmes stāsti, kas pārsteigs pasauli. Taču Eirovīzijas kontekstā Latvijai nav tik veiksmīgs gads kā 2002., kad uzvarēja Marija Naumova.

  Mūsu abām tenisistēm Aļonai Ostapenko un Anastasijai Sevastovai krīze, kas bija 2019. gadā, beigusies. Basketbolists Kristaps Porziņģis pēc būtības ir veiksminieks. Beidzamie divi gadi viņam bija visnotaļ saviļņojoši. Pat tad, kad viņš nespēlēja, pamanījās palikt uzmanības centrā.  Jaunais gads viņam būs samērā mērens.

  Porziņģi atcerēsies mazliet retāk, un psiholoģiski tas dažbrīd pat nāks par labu. Nebūs tādu skaļu skandālu un sensāciju. Tomēr arī tik daudz krekliņu ar viņa vārdu vairs netiks pārdoti.

  Būs interesanti pavērot, kā viņš darbosies tagad, kad ballīte ir beigusies un vietā nāk darba rutīna. Tā viņu var arī neiedvesmot. Savukārt Dāvim Bertānam gads rādās ļoti labs. Viņam ir lielas ambīcijas, bet arī liela apņēmība daudz strādāt. Bokserim Mairim Briedim iespējami rakstura pārbaudījumi gada sākumā, bet pavasarī un vasaras sākumā spīd veiksme. Viņam ies kā pa viļņiem, jo rudenī atkal tiks pārbaudīta Brieža izturība. Tāpat kā Porziņģim, viņam vajadzīga publikas mīlestība, taču šis vairāk būs darba gads. Ja izslēgs jebkādu vēlmi pēc baudām un viegluma, var sasniegt virsotnes.

  Vasaras olimpiskās spēles Tokijā latviešiem sensacionālas uzvaras nesola. Tā nebūs Latvijas sporta zvaigžņu stunda. Svarcēlājai Rebekai Kohai gan ir dota veiksme, ne tikai cīņas spars. Martā un jūlijā viņai varētu būt kritiski pārbaudījumi raksturam. Ja pirms tam emocionāli nepārdegs, var būt arī labi rezultāti.

  Laikapstākļi

  Lielas kataklizmas Latvijā nav gaidāmas. Visi neparastākie un skarbākie notikumi risināsies ārzemēs. Plūdu iespējamība ir maza. 2021. gadam nevajadzētu būt pārlieku mitram, drīzāk pastāv bažas, ka tas varētu būt pārāk sauss. Taču ir pamats mērenam optimismam, ka ražu tas būtiski neietekmēs.  

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē