• Janiševi atklāj, kāpēc tirgoja māju un vairs nemeklē darbu: Tas uzkrita kā sniegs uz galvas…

  Slavenības
  Marta Kalniņa
  10. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Artūrs un Ieva Janiševi.
  Foto: F64
  Artūrs un Ieva Janiševi.
  Janiševu ģimene, kurus TV skatītāji tuvāk iepazina šovā «Ģimene burkā», beidzamajā laikā piedzīvo pamatīgas pārmaiņas. Sākumā ģimenes galva kļuva par bezdarbnieku, bet pēc tam viņi paziņoja, ka grib pārdot savu sapņu māju. Tagad viņi nāk klajā ar lieliem jaunumiem!

  Artūrs un Ieva Janiševi labprāt dalās ar savas dzīves notikumiem šovos un sociālajos tīklos. Kad Artūrs paziņoja, ka palicis bez labi apmaksāta darba, un drīz vien ģimene nolēma tirgot savu lepno māju, daudzi bija nobažījušies par šova zvaigžņu likteni. Viņi gan sacīja, ka naudas vēl esot gana, un viss sakārtosies. «Nekad nepieļaušu, ka mums ir jādomā, kur mēs dzīvosim un ko darīsim. Mēs darīsim visu, un es redzu, ka tas ir tikai pāris nedēļu jautājums, lai atkal darbotos,» tolaik pauda Artūrs.

  Tomēr šos grandiozos jaunumus viņi līdz pēdējam turēja noslēpumā. Viņi iekaros Vecrīgu! «Mēs maijā veram vaļā Vecrīgā savu laundžiņu. Tā nebūs kafejnīca, bet vieta, kur varēsiet nākt pabaudīt,» šodien beidzot paziņoja Ieva. Tur būšot speciālie piedāvājumi, plates un uzkodas. Janiševa neslēpj – abi ar Artūru nekad iepriekš neko tādu nav darījuši, tāpēc ir satraukums. Taču viņa ir pārliecināta, ka viss izdosies.

  «Kādreiz padalīšos, kā tas viss mums nāca. Kā sniegs uz galvas uzkrita, un mēs vienkārši nevarējām pateikt nē,»

  laimīgi klāsta jaunā uzņēmēja.  Jau pēc mirkļa viņa paziņoja, ka jau saņem zvanus un vēstules no cilvēkiem, kas vēlas rezervēt galdiņus. To gan vēl nevarot izdarīt. «Es nevaru rezervēt galdiņus, nezinot, cik man to vispār būs,» smej Ieva.

  «Tas izklausās dīvaini, bet šo vasaru es pavadīšu Vecrīgā!» saka Janiševa.  

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē