• Ģirta Ķestera dēls Pauls: Tētis nostaigāja pa naža asmeni

  Slavenības
  Gita Vīksne
  12. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Ģirts un Pauls Ķesteri.
  Foto: Picture Agency
  Ģirts un Pauls Ķesteri.
  Vēsturiskajā drāmā «Marijas klusums», kas stāsta par latviešu iznīcināšanu PSRS, nofilmējies arī aktieris Ģirts Ķesteris. Pirmizrādē viņu sveica dēls un bijusī sieva.

  «Ļaunums var būt arī skaists. Man šādas lomas uztic, jo esmu foršs cilvēks,» žurnālam «Privātā Dzīve» sacīja aktieris Ģirts Ķesteris, kurš uz ekrāna ir PSRS Valsts drošības dienesta darbinieks, Staļina represiju organizētājs Leonīds Zakovskis. Viņa atveidotais varonis spīdzina aktrisi Mariju Leiko. «Tētis filmā nostaigā pa naža asmeni – lai gan ārēji nešķiet skarbs, viņš ļauj nojaust, kādu bīstamību sevī patiesībā slēpj. Tieši tādēļ tas bija tik spēcīgi,» atzina aktiera dēls kinorežisors Pauls Ķesteris.

  Pauls Ķesteris
  Pauls Ķesteris

  Viņa vectēvs bija vēstures skolotājs, tādēļ jau no agras bērnības Paulu interesējusi vēsture. «Esmu mazliet vēstures nūģis, tādēļ šobrīd piekrītu tiem, kas saka – ja gribi mieru, gatavojies karam. Labi apzinos, ka dzīvojam laikā, kurā jābūt gatavam dažādiem scenārijiem – arī ne tiem labākajiem. (..) Ģimenē esam runājuši, ko darīsim viena vai cita scenārija gadījumā,» teic Pauls.

  Viesu vidū arī Leonarda.
  Viesu vidū arī Leonarda.

  Uz pirmizrādi bija ieradusies arī Paula mamma, aktiera šķirtā sieva producente Leonarda Ķestere.  Viņa ļoti lepojas ar Ģirta sniegumu.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē