Santa.lv
Abonē SANTA+ un saņem astrologa prognozi savam 2026. gadam!
ABONĒT!
  • FOTO: Dumburs ar sievu parāda, kurp devušies medusmēneša ceļojumā. Tādi romantiķi!

  • SAGLABĀ RAKSTU
    05.06.2025
  • Marta Kalniņa
    Foto: Instagram
    Dailes teātra aktieris 3. jūnijā, tērpies sniegbaltā uzvalkā, izstājās no Latvijas iekārojamāko vecpuišu rindām. Viņš apprecējās mūsu pašu jūras krastā un ar jauno sievu nozuda ļoti romantiskā virzienā.

    «Esmu Parīzē, Alise iepērk kaut kur sieviešu skaistumus. Apsēdos kafetērijas terasē iedzert ko atspirdzinošu. Vēroju pilsētas čalošanu un joprojām dzīvoju vakardienas Jūrmalas pludmalē. Bija sirds kompānija,» ar savām sajutām pirmajā rītā precēta vīra statusā dalās Kaspars Domburs. Otrdien viņš apņēma par sievu savu mīļoto meiteni – modeli un arhitekti no Sanktpēterburgas Alisu Ontensoni. 

     

    «Skaists ceļš. Brīnumi notiek,» priecājas Kaspars, kurš 37 gadu vecumā ticis pie sievas – apprecējis meiteni, kādu meklējis visus šos gadus. Kā jau tas jaunlaulātajiem pienākas, Kaspars un Alisa pēc pasakainas kāzu ceremonijas Jūrmalā nozuda, lai baudītu romantiku divvientulībā – devās medusmēneša ceļojumā uz visu mīlētāju pilsētu Parīzi.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Ievas Receptes

    Vairāk