Santa.lv
  • FOTO: Aigars Krēsla ar jauno sievu medusmēnesī apmeklē izgāztuvi. Ko viņi tur redzēja?

  • SAGLABĀ RAKSTU
    18.10.2025
  • Evija Kalnbērza
    Foto: No izdevniecības «Žurnāls Santa» arhīva
    Drīz pēc kāzām mūziķis Aigars Krēsla un interjera dizainere Aija Raiba-Krēsla devušies ceļojumā uz Toskānu, kur apmeklējuši kādu savdabīgu vietu.

    Grupas Jumprava mūziķis Aigars Krēsla un interjera dizainere Aija Raiba-Krēsla kāzas šoruden nosvinēja Siguldā, un septembra nogalē devās desmit dienu kāzu ceļojumā uz Itāliju, Toskānas reģionu.

    «Pārliecinājāmies, ka tieši Toskāna ir kāzu ceļojumam vispiemērotākā vieta, ne mirkli nebijām vīlušies. Noīrējām auto un izbraukājām apvidu krustu šķērsu.

    Ļoti skaista vieta, labs klimats, negribējās pat atgriezties mājās,» priecājas jaunā sieva.

     

    Neparastākā vieta, ko abi apmeklējuši medusmēneša ceļojumā, bija Triangolo Verde – milzīga atkritumu izgāztuve. Tajā slejas mākslas objekti, kas veidoti, pārstrādājot atkritumus ar īpašu tehnoloģiju. Tie atgādina no zemes izlīdušus gigantiskus cilvēku ķermeņus.

    «Pavisam ir sešas tādas skulptūras, dažas pat izvietotas uz māju jumtiem.

    Tas ir unikāls projekts, kas iedod atkritumiem otro dzīvi,» skaidro Aija.

    Vairāk lasi un skati žurnālā Privātā Dzīve!

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Ievas Receptes

    Vairāk