• Edgara Jaunupa ģimenē pieaugums — vecāki izraudzījušies neparastu vārdu

  Slavenības
  Evija Kalnbērza
  21. aprīlis, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: No privātā arhīva
  Basketbola kluba VEF Rīga valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups un fonda Mākslai vajag telpu vadītāja Katrīna Jaunupe pirmās nedēļas aizvadījuši jaunā ģimenes sastāvā. Jaundzimusī meitiņa ir gan vecāku, gan dēla Karla acuraugs.

  Laimīgā mamma Katrīna Jaunupe 1. aprīlī nosvinēja dzimšanas dienu, bet 3. aprīlī sagaidīja meitu. Viņa PDz pastāstīja, ka mazulīte dzimusi viegli – divos naktī bijušas sāpes, un jau no paša rīta meita bijusi klāt.

  Mazulītei vārds Kara Estere bija izdomāts jau tad, kad jaunie vecāki vēl īsti nezināja, ka gaidāma meita.

  Pirmais vārds itāļu valodā nozīmē mīļā, bet otrs tulkojumā no latīņu valodas – zvaigzne. Turklāt par to, ka māsa jāsauc par Karu, lēmumu pieņēmis trīsarpus gadu vecais dēls Karls.

  Diemžēl meitas dzimšanas brīdī karantīnas dēļ klāt nevarēja būt tētis Edgars Jaunups un brālītis, bet gādīgā vecmāte Ilze Veismane, kas palīdzēja nākt pasaulē arī Jaunupu pirmdzimtajam Karlam, darīja visu, lai Katrīna justos labi. Visi apstākļi meitas dzimšanas brīdī bijuši ideāli, un nedaudz skumji bijis tikai par to, ka Edgars ar dēlu nevarēja būt klāt šajā saviļņojošajā brīdī.

  Katrīna stāsta – par Karlu laikā, kad pasaulē nāca Kara Estere, rūpējās viņas jaunākā māsa Dārta: «Man bija mierīga sirds, jo viņa Karlu izklaidēja gan ar mācībām, gan spēlēm tā, ka viņš manu prombūtni nejuta.»

  To, ka ģimenē būs pārmaiņas un viņam pievienosies māsa, mazais Karls sapratis jau tad, kad mammai parādījies lielāks puncis.

  «Katru dienu viņš nāca runāties un domāja, ka māsiņa caur nabu visu redz un dzird. Ik pa laikam viņš punci apsedza, veda pie puķēm, rādīja tam savas mantas. Arī tagad viņš visu laiku ir māsai blakus, uzmana, dāvina savas mantas.

  Jau pašā sākumā dēlam teicām, ka tā ir viņa māsa un viņam jāuzņemas tikpat liela atbildība kā mums. Un māsa ir tikpat mūsu prieks kā viņa. Karls to ir pieņēmis, jūtas atbildīgs un gatavs dalīties visā,» priecājas Katrīna.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē