• Bojārs 56 gados joprojām lieliskā formā; auklē jau piekto bērnu

  Slavenības
  Gita Vīksne
  7. decembris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Alīna un Gundars Bojāri.
  Foto: Kaspars Krafts
  Alīna un Gundars Bojāri.
  Bijušais Rīgas mērs Gundars Bojārs kardināli mainījis savu dzīvi – ambīcijas politikā un uzņēmējdarbībā viņš nomainījis pret pasaules apceļošanu. Savas atziņas par piedzīvoto viņš apkopojis grāmatā Nazis, Zirgs un Brīvība jeb Buena Onda!

  «Tā ir pirmā manis sarakstītā grāmata,» žurnālam «Privātā Dzīve» atzina autors, piebilstot, ka līdz šim viņš sarakstījis vien dzejolīti mammai. «Es daudz ceļoju un ar piedzīvoto aktīvi dalos savā Facebook lapā, kur man ir daudz sekotāju. Patiesībā tieši viņi mani pamudināja rakstīt grāmatu,» atklāj Bojārs. Taujāts par tās saturu, viņš skaidro: «Tā īsti nav par ceļojumiem, drīzāk par tajos iegūtajām atziņām.

  Esmu apceļojis vairāk nekā 60 valstis, turklāt uz vairākām no tām esmu devies viens.

  Man patīk ceļot vienam, tas ir īpašs izaicinājums, meditācija. Viens esmu bijis gan Atakamas tuksnesī un Andu kalnos, gan Norvēģijā un Zviedrijā.» Bojārs sola, ka viņa grāmata pārsteigs lasītājus. «Tā ir ļoti moderna, ar QR kodiem, kas aizved gan uz skaistām ceļojuma fotogrāfijām, gan par šīm vietām tapušajām filmām. Šī burvīgā ideja pieder manai mīļotajai sieviņai Alīnai,» palepojas Gundars.

  Eksmēra grāmatas atvēršanas pasākumā viesi nevarēja nepamanīt, ka Gundars savos 56 gados ir lieliskā fiziskā formā. Aicināts atklāt tās noslēpumu, Bojārs smaidot saka: «Ēdu reizi dienā – vakarā. Daudz fiziski darbojos – skaldu malku, nēsāju uz rokām jau otro bērnu pēc kārtas.» Pirms četriem mēnešiem Bojārs kļuva par tēvu piektajam bērnam – dēliņam Gabrielam.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē