• «Bērns asiņo!» – Andris Bulis piedzīvo nepatīkamu situāciju slimnīcā

  Slavenības
  Santa.lv
  Santa.lv
  4. jūlijs, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Paula Čurkste / LETA
  Dienu pirms Līgo svētkiem aktiera Andra Buļa meita guva asiņojošu traumu zem kakla. Aizvedot atvasi uz slimnīcu, aktieris saskārās ar nepatīkamu attieksmi – ārsts attiecies asiņojošo bērnu apskatīt, raksta žurnāls Kas Jauns.

  «Vajadzēja apkopt brūci. Domāju, ko es saukšu ātros un tērēšu viņu laiku, Gaiļezera slimnīca taču ir pāris minūšu brauciena attālumā no mājām, aizvedīšu pats, tā būs daudz ātrāk. Pa atvērtām durvīm, kurās ielikts krēsls, devos iekšā kabinetā, nesot rokās bērnu. Atvainojos par traucējumu ārstam, kurš tobrīd runājās ar asistenti, bet viņš attrauca: «Neredzi, ka krēsls durvīm priekšā? Ko tu šeit meklē?» Teicu, ka man bērns asiņo, un atbildē sekoja ierosinājums – vai nu man saukt ātros, vai arī pašam vest meitu uz Bērnu slimnīcu Vienības gatvē. Kaut arī lūdzu apskatīt brūci, ka varbūt izrādīsies, ka trauma nemaz nav tik nopietna un nav jēgas saukt ātros, viņš pat bērnam nepienāca klāt un viņu neapskatīja,» žurnālam Kas Jauns pastāsta Bulis.

  Aktieris sapratis, ka pašam vest meitu uz Vienības gatvi būšot pārāk ilgi, jo tobrīd pilsētā bija lieli sastrēgumi, tāpēc izsauca NMPD. Bulis ir pateicīgs ātrās palīdzības ārstiem, kuri apkopuši meitas brūci, taču ir neizpratnē par Gaiļezera ārsta attieksmi. 

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē